החזרות, החלפות ושינוי מידות

משלוח חינם לכל העולם

קנו כל פריט ואנחנו נשלח אותו אליכם בחינם! אנו מספקים משלוח מהיר, חינם וביטוח לכל יעדים המשלוח שלנו, ללא קשר לסכום ההזמנה. כל הפריטים ארוזים בבטחה ובזמן לביתך או למשרדך.

קבל את כספך בחזרה עם ההחזרות הקלות שלנו

אנו עומדים מאחורי כל פריט שאנו מוכרים ורוצים שתהיה מרוצה מאוד מהרכישה שלך. אם אינך מרוצה ב-100% מהרכישה שלך, תוכל להחזיר אותה במצבה המקורית, ללא שחיקה, תוך 30 יום, לקבלת החזר כספי מלא או החלפה - ללא שאלות.

 

כדי להחזיר פריט, פשוט בצע את הליכי ההחזרה הבאים:

 1. צור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו ב-INFO@JOOLME.CO.IL
 2. היוועץ עם הנציג כי אתה רוצה להחזיר את ההזמנה שלך.
 3. תוך יום עסקים אחד שלך the email sending אנו נשלח לך תווית FedEx 2-Day FedEx 2-Day, המבוטחת במלואה, יחד עם הוראות לאריזה בטוחה ובטוחה של הפריטים שלך.
 4. קח את ההזמנה שלך ואת התווית אל הסניף הקרוב של FedEx ופשוט שלח אותה בחזרה אלינו. אם אתה זקוק לחומרי אריזה, FedEx יסייע לך.
 5. ההזמנה שלך צריכה להגיע למשרדנו תוך יומיים עסקיים (לא כולל סופי שבוע וחגים).
 6. כל ההחזרים יע processed בתוך שבועיים, בצורה של שיטת הרכישה המקורית. העברות בנקאיות יימחקו באמצעות המחאה של החברה.

תנאיי רכישה נוספים:

 • הפריטים המוחזרים חייבים להיות ללא נזק ובמצב "חדש ולא בשימוש" כדי להיחשב מתקבלים להחזר או החלפה. פריטים המראים סימנים ברורים של שחיקה או שינוי על ידי צורף אחר מאשר JOOL ME לא יתקבלו.
 • יהלומים חייבים להיות מלווים גם בדו"ח המעבדה המקורי, או שתוטל תשלום של $ 150 כדי להחליף את התעודה.
 • איננו יכולים לשנות טבעות אינטרנטיות, מכיוון שהן צריכות להיות מעובדות מחדש לחלוטין. לכן, חשוב מאוד להזמין את הגודל הנכון בזמן הרכישה. אם אתה זקוק לעזרה לקביעת גודל הטבעת, אנא השתמש בגודל הטבעת שלנו או צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו. כעת אנו מציעים התאמת צמיד טניס כדי לקצר את הצמיד שלך תמורת דמי ביטול של $ 75. הקישור שהוסרו יוחזר לך יחד עם הצמיד שלך.
 • תכשיטים עם יהלומי מעבדה ינוקו 15% מהמחיר המקורי. החלפה ושינוי ללא עלות ללא שאלות.
 • פריטים שהוחלפו בעבר אינם זכאים להחזרה נוספת.
 • תכשיטים בעיצוב אישי כל פריט שנוצר על פי דרישה או בעיצוב אישי מיוחד. אינם זכאים להחזרה
 • טבעות שגודלן שונה או שעברו שינוי כל פריט שעבר התאמה אישית לגודל או למידות מסוימות. אינם זכאים להחזרה.
 • הזמנה שמוכנה ומחכה לאיסוף או משלוח לאחר 3 ימי עבודה מרגע ההזמנה או שיוצרה בסטטוס אקספרס (פחות מ 10 ימי עבודה). ינוכו 25% משווי הרכישה עקב הוצאות יצור ועוד.

 

תהליך הגדלה קל

אנחנו רוצים לוודא שהטבעת שלך מתאימה לך בול. לכן, אנו מציעים הגדלה אחת בחינם בתוך שנה מהרכישה.

אם נדרשת יותר מהחלפה אחת או שהבקשה מתבצעת מחוץ לשנה הראשונה, אנו גובים תשלום קטן של 150 שח כדי לשנות את גודל טבעות זהב לבן, צהוב וורוד, ו- 300 שח עבור פלטינה.

אנא שימו לב שבמהלך תהליך ההגדלה, כמויות קטנות של מתכת עשויות להתווסף או להסיר כדי להגדיל או להקטין את הגודל כדי להתאים לגודל החדש הנדרש. כתוצאה מכך, הטבעת שלך עשויה להיות מעט עבה יותר או דקה יותר כאשר היא תושלם. עם זאת, צוות בקרת האיכות שלנו יבדוק את טבעתך המכוונת כדי לוודא שסטנדרטינו הגבוהים נפגשים ושהטבעת הותאמה לגודל הנכון.

אנו רוצים להודיע ​​לך כי חלק מהטבעות אינן ניתנות לשינוי גודל עקב מגבלה בגודל או סגנון עיצוב. אם זה קורה, וזה נופל מחוץ למדיניות ההחזרה של 30 יום שלנו אך במהלך מדיניות ההגדלה החינמית לשנה, ייגבה תשלום אם הטבעת שלך צריכה להיות מחדש. חשוב לציין שטבעתך החדשה עשויה לא להיראות בדיוק כמו המקור, מכיוון שעשויות להתרחש וריאציות קלות. עם קבלת הטבעת שלך ובדיקתה, אנו נודיע לך לפני כל עבודה שתתבצע כדי לדון בתשלום להחלפת הטבעת שלך.

אם יש לך שאלות לגבי מדיניות זו, הטבעת שלך או אם ברצונך לנצל שירות זה, אנא אל תהסס לפנות אלינו. אנחנו תמיד כאן לעזור.