FAQ

תשלום

אילו אמצעי תשלום אתה מקבל?

אנו מקבלים את כרטיסי האשראי הבאים: מאסטרקארד, ויזה, אמריקן אקספרס ו-Discover. אנו מקבלים תשלום רק לאחר שההזמנה שלך נשלחה. אנו מקבלים גם תשלום באמצעות PayPal או Amazon Pay. אם תחליט להשתמש באחת משתי השיטות הללו, תועברו לאתר PayPal או Amazon Pay, שם תתבקש להיכנס ולעבד את התשלום שלך. לאחר השלמת העסקה שלך תופנה חזרה לאתר הסוחר שלנו.

האם אני יכול לשלם עם שני כרטיסי אשראי שונים?

כן. אם תרצה לשלם עם שני כרטיסי אשראי שונים, אנא בצע את ההזמנה שלך בטלפון עם שירות הלקוחות בטלפון 03-5752457.

האם אקבל הנחה אם אשלם בהעברה בנקאית?

כן. לקוחות המשלמים בהעברה בנקאית מקבלים הנחה של 5% על כל ההזמנה שלהם.

 

הזמנה ומשלוח

אפשר להזמין דרך האתר?

כן. אתה יכול לרכוש טבעות אירוסין או תכשיטים באמצעות תהליך התשלום המאובטח שלנו.

 

האם ניתן לעצב טבעת אירוסין בהתאמה אישית?

כן. עיצוב מותאם אישית של טבעת אירוסין היא דרך מצוינת ליצור טבעת שמתאימה לאישיות הייחודית שלך - וביטוי יפה לאהבתך. צור קשר עם שרות הלקוחות בווטצאפ או במייל.

איך אני יודע את מידת הטבעת שלי?

אתה מוזמן לבקר בדף מציאת מידה שלנו, שם תמצא כלים שיעזרו לך לקבוע את מידת הטבעת המתאימה לך. אם יש צורך, אל תהסס לפנות אל שרות הלקוחות שלנו, שישמחו לסייע באמצעות כלים מקצועיים למציאת המידה המדויקת עבורך.

ראיתי טבעת באתר שלכם שממש אהבתי. האם יש אפשרות לנסות אותה בפועל?

כמובן שאפשר לנסות אותה. את/ה מוזמן/ת לבקר בחנות שלנו בשעות הפתיחה שלנו, או אם תרצה/י, ניתן לתאם פגישה מראש. תבקר באתר חנות הפיזית שלנו לגלות איך זה עובד: קליק לחנות

Returns

האם יש לכם מדיניות שדרוג?

כן. אנו מציעים מדיניות שדרוג לקוחות שרוצים לשדרג את התכשיטים שרכשו מאיתנו. השדרוג יכול לכלול החלפת יהלומים לגדולים יותר, שינוי בעיצוב התכשיט או שינוי בסוג המתכת. תהליך השדרוג כולל הערכת התכשיט המקורי והחשבון של הערך הנוסף לשדרוג. כל שדרוג נעשה בהתאם לתנאי ומדיניות החברה וכרוך בתשלום נוסף בהתאם לשינויים שנעשים.

לפרטים נוספים ולתיאום שדרוג, אנא צור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו.

מהי מדיניות ההחזרה שלך?

מדיניות ההחזרה שלנו מאפשרת לך להחזיר פריטים במצבם המקורי, ללא שחיקה, תוך 30 יום מיום הרכישה, לקבלת החזר כספי מלא או החלפה. להחזרת פריט, יש לפנות אלינו ולתאם את תהליך ההחזרה. נשלח לך תווית משלוח מבוטחת להחזרת הפריט בבטחה. אנא שים לב שלקוחות בינלאומיים יידרשו לשלם דמי משלוח קטנים. פריטים שנמצאים כשונים ממצבם המקורי לא יתקבלו להחזרה או החלפה.

חנות הפיזית

מה כתובת החנות?

שוהם, 7 רמת גן

האם צריך לתאם פגישה מראש?

לא. תוכל להגיע מתי שנוח לך

איך מתאמים פגישה?


לתיאום פגישה בקלות, אנא בקר/י בקישור הבא באתר שלנו: קביעת פגישה ב-JOOL.ME. פשוט מלא/י את הפרטים הנדרשים ובחר/י את התאריך והשעה המתאימים לך. אנו נאשר את הפגישה ונשלח אליך אישור במייל או SMS.

מידות/תיקונים

מה כוללת מדיניות האחריות הנרחבת שלכם?

האחריות שלנו כוללת:

• תיקוני מידה ללא עלות פעם ראשונה - כך שהתכשיט יתאים באופן מושלם.
• אחריות לכל החיים על אבני הצד - שקט נפשי לטווח ארוך.  
• ניקוי התכשיט אצלנו פעם בשנה, ללא תשלום - כדי לשמור על היופי והברק.

אנו מאמינים בשירות איכותי ומקצועי לאורך כל הדרך, בשילוב עם מחויבות לשביעות רצון הלקוחות שלנו.

האם כל טבעת ניתנת לתיקון מידה?

רוב הטבעות ניתנות לתיקון מידה, אך הכל תלוי בעיצוב הטבעת, במתכת ממנה היא עשויה, ובאבנים המשובצות בה.

כמה זמן לוקח התהליך של תיקון מידה לטבעת?

בדרך כלל התהליך לוקח בין כמה ימים לשבוע, תלוי במורכבות העבודה.

האם תיקון המידה משפיע על עמידות הטבעת או היהלומים המשובצים?

בכל פעם שאנו מבצעים תיקון לטבעת, אנחנו מקפידים לבדוק את עמידות היהלומים ושיבוצם. אנו מבצעים את התיקונים בצורה מקצועית במיוחד כדי להבטיח שהיהלומים לא יפגעו.

איך אני יודע אם המידה של הטבעת לא מתאימה לי?

אם הטבעת מחליקה בקלות מהאצבע או לוחצת מדי, כנראה שהמידה איננה מתאימה.

האם יש גבול לכמות הפעמים שאפשר לתקן את המידה של טבעת?

הכל תלוי באיכות המתכת ובעיצוב הטבעת. כך או כך, כל תיקון דורש התערבות פיזית בטבעת, ועשוי להחליש את המתכת במידה מסוימת אחרי כמה פעמים.

האם יש עלות נוספת לתיקון מידה לטבעות אירוסין?

ללקוחות שלנו תיקון מידה ראשון הוא ללא עלות נוספת.

יהלומים שגדלו במעבדה

האם יהלום שגדל במעבדה טוב יותר מיהלום טבעי?

 "טוב יותר" הוא מונח סובייקטיבי ותלוי במה שחשוב לך כלקוח. יהלומים שגדלו במעבדה הם בחירה מעולה למי שמחפש איכות גבוהה במחיר נמוך יותר ובמיוחד למי שמעוניין באפשרות ידידותית לסביבה ואתית. מנגד, יהלומים טבעיים יכולים להיות בעלי ערך היסטורי ורגשי יותר עבור חלק מהאנשים. בסופו של דבר, הבחירה בין יהלום ממעבדה ליהלום טבעי תלויה בהעדפות האישיות שלך ובערכים שאתה מחפש ברכישת תכשיט.

מאיפה מגיעים יהלומים שגדלו במעבדה?

יהלומים שגדלו במעבדה מיוצרים בתהליך מדעי מתקדם, שמחקה את התהליך הטבעי שבו יהלומים נוצרים בטבע. הם מתחילים כזרע יהלום קטן, ועל ידי שימוש בטכנולוגיות כמו הפקדת גז פחמן כבד (CVD) או לחץ גבוה וטמפרטורה גבוהה (HPHT), היהלומים מתפתחים וגדלים תוך כדי חיקוי התנאים שבהם יהלומים טבעיים נוצרים מתחת לפני האדמה. תהליכים אלה מאפשרים שליטה רבה יותר באיכות היהלומים וגם תורמים להפחתת השפעות סביבתיות ואתיות הקשורות בכריית יהלומים טבעיים. מעבדות שונות ברחבי העולם מפתחות ומייצרות יהלומים אלה, כאשר כל אחת מהן מתמקדת בשיטות וטכנולוגיות ייחודיות להן.

האם יהלומים שגדלו במעבדה זהים ליהלומים טבעיים? אם לא, במה הם שונים?

יהלומים שגדלו במעבדה ויהלומים טבעיים הם זהים ברוב המאפיינים הכימיים, הפיזיים והאופטיים שלהם. שני סוגי היהלומים מורכבים מפחמן טהור ונראים ומתנהגים באותה צורה תחת בדיקות גמולוגיות רגילות.

ההבדל העיקרי בין השניים הוא במקור ובתהליך הייצור שלהם. יהלומים טבעיים נוצרים תחת כוחות הטבע לאורך מיליוני שנים מתחת לפני האדמה, בעוד יהלומים שגדלו במעבדה מיוצרים בתהליך מדעי שמחקה את התנאים הטבעיים אך קורה במשך פרק זמן קצר יחסית. תהליך זה מאפשר גם שליטה רבה יותר באיכות ובתכונות היהלום.

בנוסף, ישנם הבדלים מבחינת סביבתיות ואתיקה: יהלומים שגדלו במעבדה נחשבים ליותר ידידותיים לסביבה ולאתיים, מכיוון שהם לא דורשים כרייה והם מפחיתים את ההשפעה על הטבע ועל קהילות המקומיות.

האם בכל זאת אקבל הערכה ו/או תעודת מעבדה?

כן, יהלומים שגדלים במעבדה, כמו יהלומים טבעיים, בדרך כלל מגיעים עם תעודת מעבדה שמספקת מידע מפורט על היהלום. תעודה זו כוללת פרטים כמו גודל, ניקיון, צבע, חיתוך ועוד. התעודה מספקת אישור על איכותו ומאפייניו של היהלום ומהווה כלי חשוב לצורך הערכתו.

האם גם מומחה בתחום יכול להבחין בין יהלום שגדל במעבדה ליהלום טבעי?

לעין המאומנת יש את היכולת להבחין בין יהלומים שגדלו במעבדה לבין יהלומים טבעיים, אך זה דורש בדיקה מדעית מדויקת ולעיתים ציוד מיוחד. בדרך כלל, ההבדלים אינם נראים לעין ודורשים בדיקה גמולוגית מקצועית עם מיקרוסקופ וכלים נוספים שיכולים לזהות סימנים ייחודיים של יצירה במעבדה.

האם מדיניות ההחזרה תהיה זהה?

כן! אנו עומדים מאחורי כל המוצרים שלנו ורוצים שתהיו מרוצים ב-100% מהרכישה שלכם. אתה יכול להחזיר את התכשיט שלך עבור החזר מלא או החלפה בתוך 30 יום.