החנות המדהימה שלנו נפתחה

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

אילו סוגי טבעות אירוסין מומלץ לקנות בתקציבים נמוכים

אין ספק כי בחירת טבעת אירוסין זה דבר לא פשוט בכלל. ישנם כל כך הרבה שיקולים וכל כך הרבה דילמות שלפעמים זה נראה בלתי אפשרי למצוא טבעת מתאימה. ובכן, אנחנו כאן בשביל לנסות לעזור לכם למצוא טבעת אירוסין איכותית בתקציב שיכול להתאים לכמעט כל כיס.

סוגי טבעות אירוסין לתקציבים צנועים

אז במידה ולא ידעתם, טבעות אירוסין מתחלקות למגוון סוגים שונים ומגוונים. אחד הסוגים הנפוצים הוא טבעת הסוליטר. בסוג טבעת זו ישנו יהלום מרכזי גדול (הגודל שלו תלוי בגודל התקציב) אשר משובץ בחלק העליון של הטבעת. סוג טבעת זו מגיע במגוון עיצובים ומגוון צבעים (צבעי הזהב). מדובר בסוג טבעת שהוא די מומלץ לתקציבים נמוכים מאחר ואין תוספות כמו יהלומים קטנים שמעלות את המחיר.  סוג טבעת נוסף שהוא המשך ישיר לסוג הקודם הוא טבעת אירוסין שבא יש יהלום מרכזי אחד במרכז אשר מקיפים אותו מספר יהלומים קטנים. גם כאן גודל היהלום המרכזי ומספר היהלומים הקטנים זה עניין של תקציב.

הכל טוב ויפה, אבל כמה עולה?

טבעת אירוסין עם חישוק זהב של 14 קראט עם יהלום מרכזי אחד שהוא לא גדול במיוחד ניתן למצוא בסביבות ה 1500 ש"ח. יש להבין כי המחיר הממוצע שאנשים מוכנים להשקיע על טבעות אירוסין הוא 2500 ש"ח, ככה שב 1500 ש"ח אמנם לא תקבלו את טבעת האירוסין הכי יוקרתית שיש, אבל תוכלו עדיין למצוא משהו שנראה כמו טבעת אירוסין. ישנם אנשים שגם את המחיר הזה אין להם והם קונים טבעת אירוסין שעליה משובצים מספר יהלומים קטנים וזהו. במידה ואתם לא רוצים להגיע לשם, המינימום גודל של יהלום מרכזי צריך להיות רבע קראט.

עכשיו אנחנו מגיעים לדבר האמיתי. במידה ואתם רוצים ללכת לחנות טבעות יהלומים, מן הראוי שתדעו להגיד מה שאתם רוצים במקום "תראה לי בבקשה את כל הטבעות הזולות שיש לך להציע". זה אמנם פרקטי, אבל לא כל כך לגיטימי. במידה וגם אתם מרגישים כך, אנחנו כאן בשבילכם. כאשר אתם רוצים טבעת אירוסין לא יקרה אך עדיין איכותית, אל תרדו מתחת לדרגת ניקיון SI1 וצבע יהלום שנמוך מ G. ובכל מה שנוגע לזהב, אל תיקחו טבעת זהב נמוכה מ 14 קראט, זה משמעותי מאוד. במידה ותפעלו לפי הדברים האלה, תוכלו להשיג אחלה של טבעת אירוסין בתקציב די נמוך.

אתם וודאי תרצו לקרוא מאמר זה 5 דברים מומלצים שיש לעשות לפני קניית טבעת אירוסין


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5