צורת יהלום

 

יהלום עגול  

האבן העגולה הזוהרת היא במובחן הפופולארית ביותר והמבוקשת כיום. כמעט 100 שנה חתכי יהלומים השתמשו בתיאוריות מתקדמות לחישובים מתמטיים מדויקים על מנת למקסם את האש והזהר ביהלום העגול. בנוסף לכך יהלום עגול מאופיין בכך שהוא מאפשר יותר גמישות בחיתוך מותאם, צבע ואיכות הבהירות כשעדיין הוא נותן לך את הזוהר והבוהק שאתה רוצה.

כדי למקסם את הבוהק של יהלום עגול מסורתי בחר אחד משני הציונים הגבוהים לאבן : אידאלי או טוב מאד ובחר ליטוש ודרגת סימטריות ברמה אידאלית, מצוינת או מאד טובה

 

 

 

יהלום אובל - OVAL

יהלום אובלי יש יופי זוהר שדומה ליהלומים העגולים. הם מאד פופולריים שכן אורכם מדגיש את עדינותן ואורכן של האצבעות. 

 

 

 יהלום פרינסס

יהלום נסיכה - PRINCESS

זוהי האבן הלא עגולה הפופולרית ביותר שלנו. הברק היפה שלה והחיתוך הייחוד הופכת אותה מועדפת לטבעת אירוסין. לאבן זו פינות חדות והיא עגולה, באופן מסורתי. כשאתה מחפש את דרגת הצבע קח בחשבון כי המחיר של ה- color j- של אבן זו הוא מיוחד הצבע יכול להיראות טיפה בצדדים. כמו כן הן שונות מאד בכמה מרובעות או מלבניות. 

לאבן נסיכה מרובעת חפש יחס אורך-רוחב של 1 ו-1.05 אם אתה מעדיף מלבני חפש יחס גדול מ-1.10

 

יהלום אמרלד

יהלום אמרלד - EMERALD

מה שעושה אבן זו כה שונה הוא החתוך עם צדדים מלבניים ליצור מראה אופטי ייחודי. תודות לשולחן הרחב והפתוח שלה הצורה שלה מאירה את בהירות היהלום. אם אתה בוחר אבן זו ברמת בהירות נמוכה כמו SI היה בטוח שהבהירות שלה מופיעה בתעודה שלה. אבנים אלה יכולות להיות גדולות בצורתן המלבנית. אם אתה מעדיף אבן מרובעת חפש את יהלום Asscher-cut למציאת היהלום שאתה רוצה חפש בקטלוג שלנו.

יהלום האמרלד הקלאסי היחס של אורך-רוחב הוא 1.30 ל-1.40

 

 

אשר קט

יהלום אשר - ASSCHER

צורה ייחודית ויפה זו כמעט זהה לחיתוך של האמרלד למעט שכאן החיתוך הוא מרובע לחיתוך זה יש אוהל שצדדיו חתוכים בא מלבני כמו החיתוך של האמרלד. אם אתה בוחר בהירות של SI היה בטוח שהבהירות שלה מופיעה בתעודה שלה. למרות שהמחיר שלה הוא יוצא דופן הצבע יכול להיראות טיפה בצדדים.

 

 

יהלום מרקיזה

 יהלום מרקיזה - MARQUISE 

הצורה הזו יכולה למקסם את משקל הקראט ותיתן לך אבן בעלת חזות גדולה. אבן זו נראית נפלא עם זוג פנינים בצדדיה והאורך של נותן לאצבעות מראה ארוך ודק.

גודל החיתוך המסורתי של אבן זו הוא ביחס אורך-רוחב הוא: 1.75 ו-2.25

 

 

יהלום רדיאן

יהלום רדיאן - RADIANT

קצוות מקושטים הם החותמת של יהלום זה. והם עוזרים להפוך את החיתוך הזוהר לבחירה פופולרית ורבת צדדים (הכוונה כנראה למגוון מטרות) אבן זו יפה גם כשהיא באה בצד בצורת באגט או עיגול .אבנים אלה יכולות לבוא במגוון של צורות מלבניות. 

 

 

יהלום טיפה

יהלום טיפה - pear 

היהלום בצורת האגס הוא כמו דמעה בצורה, שמזכירה טיפה טהורה של מים.
תערובת יפה של הסגלגל והמרקיזה, הוא נושא את הקצה מעוגל הנוזל על גבי והנקודה הסופית בתחתית.
שיקי ומתוחכמים עם תחושה עדינה אליו, כל אחד יכול בקלות להתייחס על היהלומים בצורה המפוארים למיתוס היווני שיהלומים הם "דמעות." של האלים".

זהו סגנון יהלומים פופולרי לכל סוגי הגדרות - תליונים, עגילי טיפה וטבעות אירוסין כמובן

 

 

 

יהלום לב 

יהלום לב - Heart

היהלום בצורת הלב הוא הרומנטי ביותר של מכל צורות היהלומים. הצורה הסמלית של יהלום הלב באופן מיידי מעוררת את התמימות וטוהר של אהבה. זה בגלל כי היהלום בצורת לב הפך לפופולרית בעיקר סביב חג האהבה, כמו גם את תאריכי סימון אבני הדרך של היחסים הזוגיים.

ניתן למצוא את המקור של צורת הלב עם היהלום בצורת האגס. הבט היטב ביהלום בצורת לב ושימו לב שזה די דומה לצורת האגס. זה לא צירוף מקרים פשוט, זה מתחיל לעתים קרובות כצורת אגס שיש הכללה בקצה המעוגל. זה חיוני כי היהלום בצורת הלב חייב להיות חיתוך מיומן כדי להבטיח שהאונות ייחודיות שלה מאוזנות, חלק, ומוגדר היטב, כל תוך שמירה על ברק.