30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

לפי מה קובעים תקציב לרכישת טבעת אירוסין

לפי מה קובעים תקציב לרכישת טבעת אירוסין

המון גברים מביעים חשש לפני הצעת הנישואין: איך ניתן לבחור דגם אחד של טבעת אירוסין כאשר כל חנות תכשיטים מציעה מאות דגמים? לשמחתכם, בעת שאתם מגדירים את הקווים המאפיינים לטבעת החלומות של האחת שלכם, תוכלו למצוא דגם ללא כל בעיה. אלמנט נוסף שיסייע לכם לשלול דגמים שאינם רלוונטים ולהתמקד באלו הרלוונטים לכם, הוא התקציב שלכם. רגע לפני הצעת הנישואין: על פי מה קובעים את התקציב לרכישת הטבעת?

 

1. הסטטוס והיכולת הכלכלית שלך

בכדי להיות גברים רומנטיקנים, אתם לא באמת צריכים להשקיע כסף שאין לכם אותו. חשוב מאד שהצעת הנישואין שאתם מתכננים ואיתה גם רכישת טבעת אירוסין, לא תהיה עליכם מעמסה כלכלית. בעת שרכישת הטבעת תיצור אצלכם חור בכיס, אתם רק תמצאו עצמכם לחוצים וחבל. על כן, בססו את התקציב שלכם על פי היכולת הכלכלית שלכם. אם התקציב שלכם מאפשר לכם לשלב על הטבעת יהלום אחד, עדיף לבחור בטבעת זו ולא בטבעת משובצת יהלומים שתביא לחריגה מהתקציב.

 

2. האם ניתן לרכוש טבעת מרהיבה עם תקציב נמוך?

כשאתם בוחנים את התקציב שלכם נסו להבין האם ישנה אופציה לרכישת טבעות במחירים זולים יותר. המון פעמים בעת שמגדירים תקציב עבור רכישת טבעת אירוסין או בכלל, בוחרים בתקציב גבוהה מאד על מנת שיהיו פתוחות בפניכם כמה שיותר אפשרויות. בפועל, לצד דגמי הפרימיום של טבעות האירוסין גם ישנם דגמים המתומחרים במחירים זולים, כך שכדאי לשקול גם אפשרות זו שיכולה לחסוך לכם לא מעט. ההמלצה היא להיכנס אל אתר הבית של חנות התכשיטים בה אתם מעוניינים לרכוש את הטבעת, ולהתעניין לגבי מבצעים וסקטור של טבעות זולות יותר.

 

3. תקציב גבוה יגרום לחור בכיס? לא בדיוק מומלץ

הרצון להפוך את ההצעה להצעת נישואין מהחלומות והסרטים, מביא המון פעמים גברים לקחת הלוואה ולהתחייב להוצאה כספית שהם לא באמת יכולים להרשות לעצמם. אולי לפני כמה שנים אכן היה עליכם להתאים עצמכם אל המחירים שחנויות התכשיטים היו קובעות מראש, אך כיום יש לכם יכולת לבחור את המחיר של הטבעת! אילו פרמטרים משפיעים על עלות הטבעת שתרכשו? גודל היהלום, רמת הניקיון והצבע. ב-JOOL ME תוכלו לבחור את האלמנטים השונים וכך לשלוט בתקציב הטבעת שלכם.

 

4. מי יודע כמה הטבעת עלתה? אך ורק אתה

המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי מה שהכי יקר הוא גם בהכרח הכי יפה והכי מתאים. זיכרו כי הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת המשקפת אהבה גדולה וכוונות טהורות. הטבעת הינה סמל לאהבה שלכם, ומה שנותן את המשמעות לטבעת היא האהבה שלכם. על כן, בעת שאתם מחפשים טבעות, זיכרו כי רק אתם יודעים כמה עלתה לכם טבעת אירוסין, כך שאין באמת חשיבות למחיר, אלא לנראות הטבעת ולמידת ההתאמה לבת הזוג שלכם.

חזרה לבלוג