30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

לבחור את טבעת האירוסין ביחד ? בעד או נגד?

לבחור את טבעת האירוסין ביחד ? בעד או נגד?

 כיום, יותר מתמיד, הזוגות הם אלו שקובעים לעצמם את פורמט הזוגיות המתאים להם באופן אישי, מבלי להיות נתונים לתכתיבי החברה. כך, גם בעת שמדובר על הצעת הנישואין ושליפת הטבעת.

 

אם כן, האם באמת כדאי לבחור את טבעת האירוסין ביחד כתוצאה משיח משותף על חיים משותפים בעתיד? טיעוני הבעד והנגד לפניכם.

 

רוכשים את הטבעת ביחד? אתם מרוויחים לא מעט

בהנחה ומדובר על הצעת נישואין המגיעה באריזה של הפתעה, הרי שעל הגבר לצאת לחפש טבעות אירוסין לבדו, לבחור מתוך מבחר עצום של טבעות ולקוות שאהובתו תאהב את הטבעת. לא מעטים הגברים המביעים חשש כי גם בהנחה ואהובתם לא תאהב את הטבעת, היא לא תרצה להודות בכך על מנת לא לאכזב אותם. כך, בעת שאתם רוכשים את הטבעת ביחד, הרי שאתה יכול להית בטוח כי היא תאהב את הטבעת שכן היא זו שתבחר אותה.

לקריאה מורחבת איך לבחור ביחד טבעת אירוסין

 

בנוסף, בעת שאתם רוכשים את הטבעת ביחד, הרי שיורד מהגבר נטל משמעותי. ישנם גברים שחשים בלחץ רב עם תחילת תהליך חיפוש הטבעת. לא כל הגברים בעלי חוש עיצובי, ועבורם חיפוש טבעת יכול להיות מעמסה לא קטנה. כך, עם קניה משותפת שבמעמדה אתם בוחרים בהליך משותף את הטבעת, אפשר לחוש בלחץ היורד ובהתרגשות שעולה.

 

נגד הרכישה המשותפת – למה בעצם?

סביב הצעת הנישואין ישנה הילה גדולה של אפקט הפתעה. גם בהנחה ודיברתם בגלוי על העתיד המשותף שלכם, הרי שלא מעט נשים מצפות להצעה המסורתית הכוללת את כריעת הברך ושליפת הטבעת שנקנתה עבורן. בעת שאתם רוכשים את טבעת האירוסין ביחד, הרי שהחיסרון הגדול ביותר טמון בעובדה כי אפקט ההפתעה פשוט לא נוכח. יש אלו שיאמרו כי לא מדובר בהכרח בחיסרון, מאחר ולא חסרות נשים שאינן נמנות בין אלו שאוהבות הפתעות. יחד עם זאת, חשוב לקחת זאת בחשבון.

 

כמו כן, בעת שהיא בוחרת את הטבעת ואתה רק רוכש אותה, הרי שאין באמת ביטוי לטעם האישי שלך. טבעת האירוסין שתרכוש עבורה מקפלת בתוכה ערך סנטימנטלי רב, והטעם האישי שלך מגולם בטבעת שאתה בוחר להעניק. בעת שתרכשו את הטבעת ביחד, הרי שסביר כי הטבעת שתוכרע בסוף כטבעת האירוסין, תהיה הטבעת שתדבר אליה יותר מכל, ולא אליך. לכן, אם חשוב לך מאד להעניק לה טבעת שיצאה מלבך והינה תוצר של חיפוש ארוך מתוך מגוון של טבעות אירוסין, קח זאת בחשבון.

אם עדיין הלחטתם לקנות את הטבעת לבד בלי בת הזוג אז את המאמר הבא אתם חייבים לקרוא לחצו כאן!

חזרה לבלוג