אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

4 סיבות למה הגבר חייב לקנות את הטבעת אירוסין לבד!!

למצוא אהבה זה לא סיפור פשוט, לפחות לא לרובנו. נפגשים עם אינספור בני ובנות זוג, מחפשים את האחד ובסוף בסוף מוצאים, אנחנו מרגישים את זה בלב, והשלב הבא, החתונה הוא בלתי נמנע. כל שנותר לכם הוא להתארס, כבר דיברתם על מחוייבות לכל החיים והבנתם שאתם "זה לנצח". אז מה מונע מכם להתמסד? ההצעה. והצעה כמו הצעה מגיעה עם הבונוס הנשי שכל אישה אוהבת, מעריכה ומצפה לה משנות ילדותה – טבעת האירוסין שלה.

אז בעלך לעתיד צריך להציע לך נישואין ואת ממש רוצה להצטרף אליו לרכישת הטבעת. אז הינה 4 סיבות למה ממש לא כדאי לך.

סיבה ראשונה – כך לא חלמת על זה!

בכל האגדות, מסופר במפורש כיצד הגבר החלומי מביא לך טבעת אירוסין מעוצבת, כורע על ברכיו בהפתעה ומפתיע אותך עם טבעת חלומותייך. אם את חוששת, אל דאגה הוא בטוח יעשה את המחקר שלו על מנת לקלוע לטעמך, ואם את ממש דואגת שלחי אליו את החברה הכי טובה שלך שתרחרח אצלו, תבדוק את כוונותיו ותכוון אותו היטב למטרה.

לקריאה על - דברים לעשות לפני קניית טבעת אירוסין לחץ כאן

סיבה שניה – לא לדבר על הכסף....

תהי בטוחה שארוסך רוצה להביא לך את הטוב ביותר ואת הכי יקר שהוא יכול להרשות לעצמו. על מנת שלא תצטרכו לעשות שיחה מביכה על "כמה הוא רוצה להשקיע בטבעת" כדאי שתוותרי מראש. תני לו לבחור טבעת בתקציב שלו, בהתאם לסגנון ולסטייל שאת תכתיבי מרחוק.

סיבה שלישית – אם לא תדעי זה לא יכאב

נניח ותלכו לחנות, תראי טבעת שאת מאוד רוצה, אך זה מעל לתקציב, לגמרי. האם זה לא יאכזב אותך לענוד טבעת שפחות אהבת. לעומת זאת אם תקבלי את טבעת האירוסין בסגנון שרצית מבלי להגיע לחנות רוב הסיכויים שתהיי שלמה ומאושרת אתה עד מאוד.

סיבה רביעית – צפייה מטרידה

אחרי שתבחרו את הטבעת לא תענדי אותה ישר, על הגבר לבחור את הזמן והמועד המתאים להציע לך נישואין. מתי? היום? מחר? אולי בעוד חודש כדי שזה יראה טבעי? הצפייה עלולה להטריד אותך עד כדי שיגעון.... תני לו לעשות את זה בזמן שלו ובקצב שלו.

אלה היו 4 סיבות מדוע לא לקנות ביחד עם הגבר טבעת אירוסין. והכי חשוב שתחיו באהבה ושמחה כל החיים!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5