אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

5 רעיונות מקוריים להצעת נישואין

אין ספק שאחד הרגעים המרגשים שנחרטים בראשנו הוא הרגע בו אנו מציעים/מקבלים הצעת נישואים.
כאשר בן זוג רוצה להציע לבת זוגתו נישואין (וכמובן שקיימים מקרים הפוכים בהן האישה לוקחת את המושכות לידיים ומציעה לבן זוגה נישואים) הוא מעוניין שהדבר יהיה ייחודי, מרגש ומקורי ובדיוק בשביל זה אנחנו פה.

הרעיונות המקוריים ביותר להצעת נישואין מיוחדת

הצעות נישואין מקוריות הן כאלו כאשר הצד השני איננו מצפה לכך, עם זאת, אין ספק שאלמנט הנכנס לכאן הוא המיקום בו מתבצעת ההצעה. אחת האופציות הייחודיות ביותר היא טיסה בשמי הארץ – בין אם מדובר על טיסה במטוס או בכדור פורח – הדבר מקנה אווירה רומנטית מאין כמותה ודווקא כאשר בת הזוג לא מצפה לשום דבר (בעת נחיתת המטוס לדוגמא) ניתן לשלוף את הטבעת והשאלה: האם תינשאי לי?

אפשרות נוספת אשר נחשבת כאחת מהאפשרויות המדליקות ביותר בשנים האחרונות היא האפשרות של "כתובות אש". בני הזוג יוצאים לארוחה רומנטית ובעודם מטיילים לאחר הארוחה נדלקת לפניהם כתובת אש (שהוכנה כמובן מבעוד מועד על ידי חברים קרובים). הכתובת מרגשת, מפתיעה ובעיקר מקורית.

רעיון מספר 3 שהפך להיות אטרקטיבי עבור זוגות רבים הוא מעין משחק "מצא את האוצר". בן הזוג מארגן היטב פתקים שהם למעשה חידות כאשר פיתרון על כל אחת מהחידות מובילה את בת הזוג למיקום אחר בבית./צימר/בית מלון וכן הלאה. בסופו של דבר היא מגיעה אל היעד ומוצאת שם את בן הזוג אשר מחכה לה עם טבעת ושאלת השאלות.

הצעת נישואין מקורית ואטרקטיבית מספר 4 עומדת דווקא בסימן של ים וצלילות. אין ספק שאחד המקומות היפים ביותר לצלול בהם נמצא בעיר הדרומית והתיירותית אילת. ניתן ללכת עם בת הזוג לצלילה מקסימה באחד מאתרי הצלילה במקום ולבקש מצוות המקום להכין מבעוד מועד איזו נקודה מסוימת מתחת למים שתהיה מעוצבת באופן קסום ובו יהיה שלטה עם השאלה "האם תתחתני איתי" ובן הזוג בשלב הנ"ל יכול לשלוף את הטבעת.

האפשרות המקורית האחרונה שעומדת על הפרק במאמר הנ"ל היא אפשרות של טיול בחוץ לארץ. לקחת את בת הזוג לאחד המקומות המעניינים או הרומנטיים באזור ופשוט להפוך את הטיול אל טיול שייזכר כחוויה בה החלטתם לקחת את הקשר שלב אחד קדימה.

צוות joolme מאחל מזל טוב ומזמין אתכם לבחור טבעות אירוסין מהקולקציה החדשה

לחצו כאן למעבר קטלוג טבעות אירוסין


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5