אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

5 עובדות שלא ידעתם על עולם התכשיטים של ישראל

חמישה עובדות על עולם התכשיטנות בישראל

1.  אם בעבר תכשיטים בכלל ובפרט טבעות אירוסין היינו רוכשים אך ורק על סמך מראה עיניים, משמע, מכתתים רגליים מחנות אחת לשנייה ולמעשה בוחנים עשרות תכשיטים טרם היינו רוכשים אותם, הרי שכיום כללי המשחק השתנו לגמרי!
כיום נכנס אל השוק מתחרה מעניין – המתחרה המקוון אשר מאפשר ללקוחות ליהנות מרכישת תכשיטים אונליין, כך, שלמעשה, השוק מקבל תפנית מעניינת כשאין צורך עוד לרכוש תכשיטים רק מהארץ בלבד אלא מכל העולם. הסיבה לכך: המחירים השונים בין הרכישה פנים מול פנים בחנויות, כפי שהתרגלנו לכך עד היום לעומת מחירים זולים באלפי שקלים ברכישה המקוונת. האם הדבר יגרום לירידת מחירים משמעותית ברכישה הרגילה? יש האומרים שאין ספק שמדובר על עניין של זמן עד שהמחירים ירדו אך נצטרך להמתין ולראות.

 

2.  עובדה מעניינת בכל הנוגע לתכשיטים נוגעת ביכולות של היצרנים הישראלים לקלוע, פעם אחר פעם, לטעמן של הצרכניות הישראליות (וכן, אנו לא זונחים גם את הצרכנים הגברים הישראלים שהפכו לצרכן משמעותי בתעשייה הנוצצת). מה שצרכנים רבים אינם יודעים הוא שישראל נחשבת כאחת המדינות בעלות מרכזי הסחר המרכזיים והגדולים ביותר לרכישה של יהלומים. אכן כן, אנו חובבי תכשיטים נוצצים!

3.  מי קונה יותר? אין ספק שמדובר על אחת מהשאלות המעניינות ביותר בתחום התכשיטנות – מי קונה יותר? נשים או שמא אולי גברים? ואיזו שכבה נחשבת כדומיננטיות ביותר ברכישה של תכשיטים?.
השאלה מי רוכש יותר מעט משעשעת ומדוע? ובכן, נשים הן הצרכניות המשמעותיות ביותר של התכשיטים לעומת גברים אך למעשה, מי שמבלה זמן רב ברכישה של טבעת אירוסין מיוחדת קלאסית או ווינטאג' אלו הם הגברים, הרוכשים אותם עבור הנשים שלהם.
שכבת הגיל שנהנית בעיקר מהתכשיטים אלו הן...הנשים הנשואות! לפרטים נוספים בנושא לחץ כאן

 

4.  הסיבות לירידת המחירים בשנים האחרונות מתרכזת בשני נתונים מרכזיים: היצע וביקוש. כלומר, בשנים האחרונות החלה מגמת עלייה בייצור התכשיטים בעולם וכן, באופן טבעי גם בישראל. למעשה, 80% (בערך) ממספקי התכשיטים בארץ, מייצרים בעצמם את התכשיטים, הדבר ייצר תחרות בין החברות/החנויות – מה שגרם ללקוח ליהנות ממחירים אטרקטיביים.

 

5.  מתאימות מלתחות? לא תמיד. הישראליות, בניגוד לנשים במקומות אחרים בעולם, לא מתאימות את מלתחת הבגדים שברשותם אל התכשיטים שהן קונות, מה שמאפשר לנשים בישראל ליהנות מרכישה כוללת, הנאה מסוגים רבים ומגוונים יותר של סוגי תכשיטים ולמעשה – כך כולן נהנים הן הרוכשים ובוודאי שגם הספקים.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5