אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

5 סיבות מדוע אתה צריך לבחור טבעת לגמרי לבד

1. פשוט כי אתה מכיר אותה יותר טוב מכולם

אם תחשוב על זה, אתה דורש בעצתם של חברים ומכרים שיסייעו לך לבחור את הטבעת לבת הזוג שלך. האם החברים שלך יוכלו להחליט עבורך איזו נעל ספורט הכי נוחה לך? בוודאי שלא, זאת מאחר ואתה יודע יותר טוב מכולם מה הכי נוח לך. בדיוק כך עם טבעת האירוסין: אתה מכיר את בת הזוג שלך טוב יותר מכולם, כך שאתה גם יודע איזו טבעת עתידה לשמח אותה, לרגש אותה ולהפתיע אותה.

 

2. טבעת שאתה בוחר בהכרח תהיה מרגשת יותר

טבעת האירוסין שתעניק בסופו של דבר במעמד הצעת הנישואין היא טבעת שנבחרה על ידך – כך שמדובר על תרגום הרגשות שלך. מה קורה בעת שחברים מסייעים לכם בבחירה? הטבעת שמוענקת לבת הזוג שלך היא למעשה תוצר של בחירה משותפת של כמה אנשים ולא רק שלך. ההמלצה החמה ביותר? הפעם כדאי שתהיה קשוב לפעימות לבך ולתחושות הבטן שלך, ולא לחברים המבקשים לסייע לך בבחירת הטבעת.

 

3. נציגי השירות והמכירה בחנות יכולים לסייע לך

המון גברים רוצים לצאת למסע המרגש עם כמה חברים טובים מהחשש כי הם יהיו לבדם ולא יהיה להם עם מי להתייעץ. אל תשכח כי בחנויות התכשיטים מחכים לך נציגי שירות ומכירה המומחים בטבעות אירוסין וביהלומים. על כן, אם אתה מגיע למצב בו אתה מתלבט בין טבעת אירוסין מעוצבת ובין טבעת קלאסית, תמיד יהיה מי שיאתר את הצורך שלך ובהתאם ימליץ לך על הדגמים המתאימים ביותר.

 

4. ריבוי דעות לא ימקד אותך, אלא יבלבל אותך

האם חברים טובים אכן מסייעים ברכישת הטבעת? לא בטוח כלל. כל עוד אתה רוכש את הטבעת על בסיס הטעם האישי שלך, טעמך האישי הוא היחיד שילקח בחשבון. מה קורה בעת שאתה משתף חברים טובים ברכישה? עליך לקחת בחשבון עוד המון דעות נוספות שבמקום למקד אותך ולקרב אותך לדגם הנבחר, הן בעיקר מבלבלות אותך ויוצרות מסע מורכב הרבה יותר.

 

5. הצעת הנישואין תישמר בוודאות כהפתעה

ואם אתה צריך סיבה טובה נוספת מדוע רכישת טבעת בצורה עצמאית הינה המומלצת ביותר, הנה היא לפניך: כל עוד אתה רוכש את הטבעת לבד, אתה לא באמת צריך לשתף חברים וקרובים ברצון שלך להציע. המשמעות? אין כל סיכוי שההצעה תודלף ותגיע אל בת הזוג שלך. סמוך על עצמך, אתה יכול לבחור את טבעת האירוסין לגמרי לבדך.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5