אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

5 טיפים שיקלו עליכם בבחירת טבעת אירוסין

כאשר מדובר בהפיכת שני בני זוג למשפחה אחת, נראה שכל פרט ופרט בדרך הוא בעל חשיבות תהומית, לא פחות. על מנת להשיג את המטרות האולטימטיביות של יצירת הזיכרונות הרומנטיים ביותר עבור הילדים והנכדים, יש לחשוב על כל אחד מפרטים אלה, לרבות רכישת טבעת אירוסין מתאימה. להלן טיפים שיעזרו לחתן המיועד לשמח את בת זוגו עם הטבעת המושלמת בלי לשבור את חשבון הבנק (אחרי הכל, צריך להשאיר גם כסף לחתונה).

מה צריך להיות המחיר של טבעת האירוסין?

באופן טבעי, הנושא שהכי מעניין את רוכשי הטבעות הוא המחיר. כאמור, כשמתחתנים באולם אירועים בשרון ובאזורים אחרים במרכז, עדיף להשאיר מזומנים נזילים עבור המקדמות לספקים השונים ולאולם. טבעת האירוסין היא חשובה בעיקר במעמד ההצעה, לכן עדיף שהיא תהיה במחיר דומה לזה של טבעת הנישואין או אפילו נמוך יותר ממחירה של הטבעת שתענדו אחר כך כל ימי חייכם.

השקיעו יותר בטבעת ופחות במקום בו תערכו את ההצעה

כדאי מאוד להכיר את האישה שלכם ולדעת אם היא תענוד גם את טבעת האירוסין וגם את טבעת הנישואין או לא, ובהתאם לכך לבחור את הטבעת, וכן את אקט ההצעה עצמה. אם יש צורך להשקיע הרבה בטבעת, בחרו מקום יפה ורומנטי שאינו דורש השכרה של מסוקים או גימיקים אחרים. אחרי הכל, העיקר היא הכוונה, שצריכה להיות הנכונות שלכם לחיות לצד האישה הזאת כל ימי חייכם.

הוסיפו אלמנט של הפתעה בעת הענקת הטבעת

על מנת להוסיף קצת נופך אישי למעמד, כדאי מאוד להוסיף אלמנט כלשהו לטבעת, כזה שרק אתם תבינו. זה יכול להיות פתק עם בדיחה אישית שלכם בתוך הקופסה, או חריטה של שם המקום בו נפגשתם על גבי הטבעת, בחירה באבן ספציפית שהיא מאוד אוהבת  - גם אם זה לא יהלום (הרי ידוע שהיהלומים היו גימיק של אנשי פרסום, והם לא באמת ערבות לאהבת נצח).

קחו בחשבון את המקום בו אתם נמצאים

כשמתחתנים באולם אירועים בשרון, כדאי גם להציע נישואין באזור הקרוב למקום, על מנת לצלם את האירועים על רקע דומה ואף להראות את האושר של הכלה עוד בזמן שבו היתה רק ארוסה טרייה. המקום גם יאפשר לכם לבחור טבעת שתצטלם שם הכי טוב ותרשים את כל הסובבים, לא רק את הכלה.

אל תמשכנו את הבית בשביל טבעת אירוסין

כאמור, נושא החתונה דורש לא מעט השקעות, וחבל להוציא את רוב הסכומים העומדים ברשותכם כבר על הפרט החיוני הראשון, חשוב ככל שיהיה. דאגו לספק לכל שלב מהארגון של החתונה את תשומת הלב הראויה, גם ברמה האישית וגם ברמה הכספית.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5