בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

5 דברים מומלצים שגברים צריכים לעשות לפני קניית טבעת אירוסין

 

החלטת שהגיע הזמן להרים הילוך ולהפוך את הקשר שלך ושל בת זוגתך לרציני יותר? ובכן, ראשית כל – מזל טוב. אז מה עכשיו? מרגיש מעט לחוץ לקראת חיפוש אחר רכישת טבעת אירוסין? לא יודע מאיפה להתחיל ומה בת הזוג שלך בכלל אוהבת בתכשיטים? אם כך...מזל שאנחנו כאן בשבילך! בוא נתחיל!

מה עלייך לעשות לפני רכישת טבעות אירוסין

  • בחירת תקציב – חשוב מאוד להחליט מהו גודל התקציב טרם אתה ניגש לחפש אחר טבעת אירוסין ומדוע? ובכן, ההיצע אודות תכשיטים בכלל ובפרט טבעות אירוסין, הינו מגוון ועלול לבלבל. רצוי שתחליט מהו התקציב שאתה מעוניין להוציא על הטבעת ולהיצמד אליו, כך ניתן לקצר את תהליך בחירת הטבעת באופן משמעותי.
  • לאחר שהבנת שאתה מעוניין להציע לבת זוגתך נישואין הרי שאתה עומד בפני הליך שאיננו פשוט לאף גבר – מציאת טבעת אירוסין. בדרך כלל גברים לא כל כך מבינים בתכשיטים לבטח שלא בסוגים השונים המבדילים בין טבעות ולכן הדבר עלול להיות מעט מלחיץ.
    על מנת שההליך הנ"ל יצליח לעבור אצלך בכיף ובהצלחה, מומלץ לבצע "עבודת שטח", כלומר, להתחיל לבדוק מה בת הזוג אוהבת וזה בכדי שהרכישה תהיה באמת מוצלחת ותתאים לטעמה של הכלה לעתיד. ניתן לעשות זאת על ידי המלצות של משפחתה של הכלה המיועדת או חברותיה. כמו כן, כמובן שאפשר פשוט לחפש אחר תכשיטיה בביתכם המשותף ולראות מהם הצבעים הדומיננטיים, העיצובים ולצלם מספר תמונות של תכשיטים אלו בכדי להיעזר בהם בעת הרכישה עצמה.
  • מצאת את סגנון בת הזוג אוהבת? מעולה. עם זאת, רצוי שעדיין לא תתחיל לכתת רגליים ממקום אחד למשנהו. מומלץ שתתחיל לחפש חנויות נבחרות (במקום מגורייך, מקומות עליהם שמעת המלצות מחברים/בני משפחה/מכרים וכד') ולמעשה תבחן היכן יש מחירים אטרקטביים, אילו חנויות מקבלות יותר המלצות (ולעיתים תוכל להיתקל גם באזהרות ממקומות מסוימים) ואפילו להתרשם מהקולקציה בחנויות הללו מבלי שתצטרך לבזבז זמן רב בנסיעות הלוך ושוב.
  • מומלץ שתבקש מחבר קרוב או ידידה שיבואו עמך להליך החיפושים. תמיד טוב להיעזר באדם נוסף ובחוות דעתו אודות התכשיט שאתה עומד לרכוש.
  • ורגע לפני שאתה יוצא אל הדרך – הגיע הזמן שתחליט כיצד אתה מציע לה והיכן.

לעזרה נוספת צור קשר עם אחד מנציגנו ונשמח לעזור לך


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5