אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

4 סיבות מדוע לרכוש טבעת אירוסין קלאסית

ההיצע מבלבל אותך? רוצה לרכוש טבעת שתתאים לה באופן חד משמעי ללא כל ספקות? אתה לא לבד. גברים רבים פשוט לא מצליחים לדעת איזו טבעת תתאים לטעמה של כלתם לעתיד ומאיזו עדיף להתרחק ולא לבזבז זמן וכסף. במאמר הבא נתמקד על אחת האפשרויות הבודדות שאודותיה יש הסכמה גורפת – יופייה מתאים לכל אחת וכל אישה באשר היא תשמח לקבלה – טבעת אירוסין קלאסית (סוליטר). אם הינך מעוניין לבדוק את ההבדלים אודות כלל טבעות האירוסין, לחץ על הקישור המצורף כעת: ההבדלים בין טבעות אירוסין וסוגי הזהב.

 

 

מדוע מומלץ לרכוש טבעת אירוסין סוליטר


הסיבה הראשונה בכל הנוגע להעדפת בחירת טבעת אירוסין סוליטר (המוכרת גם בשמה נוסף – טבעת אירוסין קלאסית) היא העובדה שגם מספר שנים לאחר רכישתה, היא עדיין נחשבת מבחינת המראה של אטרקטיבית, כאילו לא אובד הכלח על עיצובה אף פעם ולכן, זוהי הסיבה הראשונה והמרכזית שרבים מחביבים את הטבעת הזו ומעדיפים לרכוש אותה על פני אחרות.

סיבה שנייה ההופכת את הטבעת לאהודה היא המחיר האטרקטיבי והמשתלם שניתן למצוא אותה כמעט בכל חנות. הסיבה לכך היא נובעת משני אלמנטים מרכזיים: עיצובה הפשוטה (שלא מצריך מבעלי המקצוע להתאמץ יתר על המידה על כך) והיהלום הבודד המרכזי שעוטר אותה במרכזה.

סיבה מספר שלוש, שמתקשרת באופן מסוים אל הסיבה השנייה שמוצגת לעיל, היא העובדה שלטבעת זו יהלום הממוקם במרכזה של הטבעת. סיבה זו אינה נובעת מהפן הכלכלי, אלא דווקא בשל המראה הייחודי שזה מעניק לטבעת. היהלום שבדרך כלל ממוקם בטבעות אירוסין סוליטר הינו יהלום גדול (בעל קארט רב)  ולכן יש דגש על כך שיהיה במצב טוב ויראה טוב ויתרה מכך – מדובר על יהלום בעל קריטריונים טובים וברמה גבוהה (יהלומים נבדקים על פי 4 קריטריון – קראט, צבע, בהירות וחיתוך), דבר שגורם ליהלום הטבעת לנצנץ ולהיות עוצר נשימה. אודות מידע נוסף בנוגע לתחום ליטושי היהלומים, במאמר המצורף: ליטושי יהלומים לטבעות אירוסין.

הסיבה הרביעית והאחרונה היא העובדה שמדובר על טבעת אותה ניתן לענוד כל הזמן ולכל אירוע. עיצובה סולידי, צבעה אטרקטיבי ולכן אין צורך להתחיל להתאים אותה לבגד מסוים או לסגנון ספציפי, היא פשוט משתלבת בצורה טבעית ומושלמת. אלו הן ארבעת הסיבות המרכזיות שהופכות את טבעות האירוסין סוליטר לאטרקטיביות, יפהפיות ומשתלמות הן מבחינת מראה והן מבחינת מחיר.

להצצה בקטלוג של טבעות אירוסין קלאסיות, ניתן להקליק על הקישור: קטלוג טבעות אירוסין סוליטר.

 

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5