המדהימה שלנו נפתחה החנות

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

4 סיבות לרכישת טבעת אירוסין עם אבני חן

אחד הנושאים המדוברים ביותר בקרב אנשים אשר מעוניינים לרכוש לבת הזוג שלהם טבעת אירוסין (וכן, גם עבור אנשים אשר מתעניינים באופן כללי בתכשיטים) היא השאלה הבאה: למה לרכוש טבעת אירוסין המעוטרת באבני חן ולא ביהלומים? בדיוק את השאלה הזו יצאנו לחקור.

טבעות אירוסין עם אבני חן – מדוע זה יפה ומשתלם

לפני שנעסוק בסיבות שהופכות את רכישת טבעות האירוסין אבני חן לכדאיות, עלינו להבין משהו בכל הנוגע אל יהלומים – מדובר על מעין קונצנזוס ומה הכוונה? עד לפני כמה שנים טובות אנשים לא יכלו לדמיין טבעת אירוסין יוקרתיות שלא יעטור אותה איזה יהלום נוצץ וגדול. כיום "חוקי המשחק" השתנו לחלוטין וזאת בשל מספר מסיבות כאשר המרכזית שבניהן קשורה דווקא למעצבי הטבעות. מבולבלים? אנחנו לא. בואו נסביר!

הסיבה הראשונה בה נעסוק בכל הנוגע לשאלה מדוע לרכוש טבעת עם אבני חן עוסקת דווקא בעיצובי התכשיטים. כיום עיצובי טבעות האירוסין מביאות לידי ביטוי לא רק עיצובים חדשניים המתאימים לכל סוגי העדפות של נשים, אלא העיצובים הללו גם שמו במרכז את האבנים/יהלומים שעוטרים את הטבעת, דבר שאיפשר להציג באופן האופטימאלי ביותר את אבני החן. אבני החן מוצגות במלוא הדרן ולכן הן מצליחות למשוך את תשומת הלב של הרוכשות.

כאמור, המגוון המדהים שיש לאבני החן גורם לנשים רבות דווקא להעדיף אותן על פני היהלומים. לאבני חן יש לא רק סוגים רבים אלא לכל סוג ניתן למצוא מספר של גוונים – דבר שמעלה את האטרקטיביות שלה בעיני רוכשים רבים. כמו כן, יתרון מספר 3 עוסק, איך לא, במחירים האטרקטיביים של טבעות עם אבנים אלו. המחירים אמנם משתנים מטבעת אחת לשנייה (על פי העיצוב) ולפי אבן החן שעוטרת אותה אך המחירים נמוכים משמעותית לעומת היהלומים.

יתרון רביעי שחשוב לציין בכל הנוגע אל טבעות עם אבני חן נוגעת בכך שבזכות העיצובים האישיים שנכנסו אל התחום ניתן לבחור סוגים ספציפיים של אבני חן, סוג עיצוב של טבעת אירוסין (החל מצבע הטבעת ועד לעיטורים שיהיו בה) ולשבץ בה מספר של אבני חן. יופי מרהיב כבר אמרנו?
אחת מהחברות הוותיקות ביותר בתחום שמאפשרות זו, היא: טבעות אירוסין גו'למי.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5