אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

10 טבעות אירוסין הפופולריות לשנת 2014

 

הנה אנחנו עומדים, ממש עוד רגע אחד, להיכנס אל שנה אזרחית חדשה ועם השנה הבאה עלינו לטובה – שנת 2015, הגיע הזמן שנסכם מעט את שנת 2014 ואת הנושא המרגש ביותר בקרב בני זוג המחליטים להתחתן – טבעות אירוסין ואילו טבעות היו הפופולאריות ביותר בשנת 2014. אז בואו פשוט נתחיל, עם זכוכית מגדלת, אהבה לתכשיטים ואפילו מקטרת לשם הנסוטלגיה – לחקור את הנושא!

הספירה לאחור

נתחיל מהמספר המכובד 10: בשנה החולפת (כפי שהתחזיות בתחום חיזו) היו בסימן של שינוי משמעותי בכל הנוגע לעיצוב תכשיטים (מכל קשת העיצובים יש לומר) והביאו עמם עיבוי של הטבעת עצמה. אם עד שנה שעברה היינו רגילים לטבעות דקות, מעצבי התכשיטים החליטו לעבות את הטבעות ובעצם לאפשר מרחב עיצובי רב יותר.

מספר 9: יהלומים והרבה. נכון, זה לא שינוי של ממש אך השנה הזו חשפה פעם נוספת את יכולתם של היהלומים (בכל מיני צבעים יש לציין) לשדרג כל טבעת פשוטה לכאורה. השוני המשמעותי בא לידי ביטוי שאפילו "טבעות האירוסין הקלאסיות" שיודעות במראה בעל "היהלום המרכזי הבודד" התחילו לשלב מסביב לטבעת ולצידי היהלום המרכזי, יהלומים קטנים נוספים ששובצו והפכו את מראה הטבעת למרהיב ועוצר נשימה אף יותר.

מספר 8: אין ספק שמספר 8 היווה הפתעה אפילו עבורינו, חובבי תכשיטים מושבעים כאשר החלה מגמה משמעותית בשוק של תכשיטי זהב שאינם בצבע צהוב לחלוטין אך מנגד – גם לא בצבע זהב לבן לחלוטין אלא שילוב ייחודי בין השניים של צבע מעין וורדרד – כן, אנו מודים, נחשפנו ביופיין של טבעות אלו וזה מבחינתנו ראוי לציון במספר 8!

מספר 7: לא, אנו לא רוצים להכריז על עצמנו כ"מקובעים" אבל כשהתחלנו לראות יותר ויותר טבעות שצורתן איננה עגולה היינו מופתעים אך הצורה המרובעת מעט כבשה את ליבנו ולכן היא טבעות אירוסין מרובעות מקבלות מאיתנו מקום של כבוד במספר 7.

מספר 6: אנו חייבים לדבר על השילוב של היהלומים ולהכריז עליו כטרנד לא רק פופולארי אלא ייחודי בשנת 2014 וזה שילוב של מספר צבעי יהלומים בתכשיט אחד. אין ספק – חגיגה ותאווה לעיניים!

מספר 5: חותמות. כן, כן, לא התבלבלנו. בשנת 2014 טבעות אירוסין חותמות עם ציור של דמויות או אותיות נכנסו חזק אל השוק ונחשבות, בעיני אנשים המחפשים טבעות אירוסין מיוחדות כטרנד החם הבא (שסביר להניח יישאר ככזה גם בשנה האזרחית הקרובה).

מספר 4: נכון, אנו מסכימים שהטרנד הנ"ל לא התחיל בשנה הנוכחית אך אין כל ספק שהוא הפך להיות מרכזי ופופולארי עבור הרוכשים בעיקר בשנת 2014. הזכרנו מקודם את הטבעות העבות יתר על המידה אך לא הופתענו כיצד קונים רבים נפעמים מהטבעות העבות שמעוטרות לגמרי ביהלומים קטנטנים שמעניקים מראה, איך נאמר זאת בעדינות: מ-ה-מ-ם!.

מספר 3: אנו נכנסים לשלישיה הגדולה וכאן אנו רוצים באמת לפרגן לאלו שגרמו לנו, וותיקי התחום, לרצות לרכוש לעצמנו את הטבעות הללו. מספר 3 מקבלות הטבעות הדקות יתר על המידה (כלומר, מעבר לסטנדרט) ועוטר אותם יהלום גדול ומרכזי. מראה מנצח!

מספר 2: על כך כל אדם מהתעשייה יסכים: 2014 הביא את העיצוב המשגע והמשוגע של טבעת 3 יהלומים, לא יכול להיות טוב יותר?

מספר 1: חברים וחברות – תופים! המספר הראשון שלנו הוא, איך לא, "הטבעת המחולקת ל2". בשנה הזו הטבעת הזו הפכה ליותר ויותר פופולארית. שתי טבעות המחוברות על ידי רצועה דקה, מלאות בכל טוב (נו, ברור שיהלומים) והן שיגעו מבחינתנו את השוק ולכן "הטבעת המחולקת ל2" גורפת בכבוד את המקום ה-1!

נתראה ב2015 ועד אז...רכישה נעימה.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5