אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

תקציב לטבעת הוא הרבה מעבר להמלצה חמה

באינטרנט פזורים לא מעט מדריכים שונים המעניקים לגברים המאורסים שלל טיפים לרכישה מוצלחת של טבעת האירוסין. עוד הרבה לפני שתשקיעו מחשבה בצבע הזהב של הטבעת, בגודל היהלום ובקו העיצובי, כדאי שתאמצו ללבכם את הטיפ החשוב ביותר: התקציב לרכישת הטבעת. לא בכל יום אתם משקיעים אלפי שקלים בתכשיט, ולא בכל יום אתם מוצאים עצמכם אל מול מגוון רחב כל כך של טבעות. לא תאמינו אפילו כמה התקציב יכול לסייע לכם...

 

מאלף בודד לעשרות אלפים – כמה אתם תרצו להשקיע?

ראשית, עליכם לדעת כי טבעות האירוסין אינן מתומחרות במחיר אחיד, אלא שמדובר על טווח רחב מאד של מחירים. לכל טבעת אירוסין מיוחדת ישנם מאפיינים אחרים המשפיעים על העלות הסופית שלה. כפי שלכל טבעת יש את המאפיינים שלה, כך לכל גבר יש את היכולת הכלכלית שלו וצריך לעשות את השידוך ההרמוני והנכון. בעת שאתם מגדירים את התקציב שלכם לרכישת הטבעת, אתם גם תוחמים את עצמכם בגבולות האפשריים לכם, ואתם בעיקר יכולים למצוא טבעת במהירות מבלי שאתם מבזבזים זמן לשווא.

 

ממאות דגמים לטבעת אחת – איך התקציב מסייע לכם?

כאמור, התקציב שתגדירו לא מסייע לכם רק כלכלית, אלא שהוא גם יד ימינכם בחיפוש אחר הטבעת. כשתגיעו אל חנות התכשיטים, תגלו בעצמכם כי ישנם מאות דגמים של טבעות המחולקים לסקטורים של טבעות מיוחדות, טבעות קלאסיות, טבעות מעוצבות וטבעות זולות. האם אתם צריכים לדגום את כל הדגמים? חד וחלק, לא. בעת שתציגו בפני נציג המכירות בחנות את התקציב שלכם, הוא יוכל למקד אתכם אך ורק על הדגמים הרלוונטים לכם. כך, אתם חוסכים זמן רב ויכולים להגיע לדגם הנבחר במהירות.

 

שוברים את המיתוס: ניתן לרכוש טבעת עם יהלום במחיר נוח

תקציב אינו מילה נרדפת לחיסכון, אלא שהוא מילה נרדפת למיקוד. בעת שאתם מחזיקים בתקציב ידוע לרכישת הטבעת, כל תהליך הרכישה שלכם מאוזן יותר. בעוד המון גברים מביעים חשש כי עם הגדרת תקציב הם לא יצליחו להגשים לאחת שלהם את חלום היהלום, חשוב שתדעו כי מדובר על מיתוס: טבעות אירוסין עם יהלום ניתן לרכוש גם עם תקציב. ישנם יהלומים ברמות ניקיון, חיתוך וצבע שונות, כאשר כל רמה מתומחרת במחיר אחר. בעת שתגדירו תקציב, יכוונו אתכם מראש ליהלומים הרלוונטים לכם.

 

טבעת האירוסין הקלאסית: הכירו גם אתם

במרבית המקרים, טבעת האירוסין הנרכשת היא טבעת האירוסין הקלאסית שיעבור נשים רבות היא הטבעת המועדפת. הטבעות הקלאסיות יכולות להיות מזהב צהוב או לבן, כאשר עליהן משובץ יהלום מרכזי אחד. זכרו: היהלום יכול להיות בצבע ורמות ניקיון שונות, כאשר כלל שרמות הצבע והניקיון גבוהות יותר, כך ערך הטבעת עולה. עם כל תקציב שלא יהיה לכם – תוכלו להגשים את חלום הטבעת לאחת שלכם.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5