אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

תן לחוש העיצובי שלך לבחור את הטבעת המושלמת

ניתן לסמן במהלך החיים כמה שיאים מרגשים. אחד מהשיאים המרגשים ביותר ללא ספק הוא הרגע בו מחליטים להציע נישואין. חלום החתונה הגדולה והקמת המשפחה הם התוצר של ההצעה המרגשת, ועל כן גברים רבים תוהים רבות איך להציע את ההצעה, ובעיקר עולה השאלה עם איזו טבעת אירוסין להציע. לאחר שהחלטתם להסתייע באם של בת הזוג, בחברתה הטובה או אפילו באחותה, נדמה שהגעתם לתמימות דעים: טבעת האירוסין תהיה טבעת בעיצוב אישי. הצעת הנישואין הינה הצעה אינטימית, ותתפלאו איך היא יכולה להפוך אינטימית ואישית יותר בעת שמדובר על טבעת אירוסין שעוצבה בעיצוב אישי.

 

עיצוב אישי כמפתח ללבה

כיום מוצע מגוון עצום של טבעות אירוסין. למרות שישנה מניפה רחבה של דגמים, עדיין מדובר על דגמים אשר מוצעים למכירה בלא מעט חנויות תכשיטים. המשמעות היא שמדובר על טבעת אירוסין שמטבע הדברים פחות אישית. בעת שתחליט ללכת על טבעת בעיצוב אישי, הרי שאתה יכול לגלם את דמותך ואת דמותה בתוך הטבעת. טבעת האירוסין היא טבעת שבת זוגתך הולכת לענוד מעתה והלאה, ועל כן חשוב שזו תהיה טבעת בעלת ערך סנטימנטלי רב. בעזרת אנשי המקצוע בחנויות התכשיטים, תוכלו לעצב טבעת ההולמת את טעמה האישי ואת הדגשים שלך, וכך תופק עבורך טבעת האירוסין עליה תמיד חלמת.

טבעות אירוסין

 

 

טבעת בעיצוב אישי – מה זה מצריך מכם?

כאשר מדובר על טבעת אירוסין בעיצוב אישי, מדובר על טבעת שיצאה מלבכם ותורגמה למציאות של ממש. כל שאתם צריכים הוא להגיע עם הרעיון ועם החזון לטבעת המושלמת עבורכם, ומכאן והלאה הכדור עובר הלאה אל המומחים בתחום. תתפלאו עד כמה אנשי המקצוע יכולים להעתיק את חזון הטבעת שלכם אל עבר טבעת פיסית ממש שתשרת אתכם בהצעה. לא אחת מדברים בני הזוג על הצעת הנישואין ועל טבעות האירוסין, כך שבמרבית המקרים הגבר כבר יודע מה טעמה של בת הזוג שלו ולאיזו טבעת היא מצפה. כעת, ניתנת לך ההזדמנות להגשים לה את כל החלומות, ולהפוך את הצעת הנישואין להצעה שהיא חלמה עליה תמיד. למידע נוסף על עיצוב אישי של טבעת אירוסין

כל הסיבות לעצב את הטבעת בעצמכם

בעת שתבחרו ללכת על טבעת אירוסין בעיצוב אישי, הרי שאתם יוצאים נשכרים מכל ההיבטים. ראשית, לא בכל יום מעוצב עבור אישה תכשיט באופן אישי, כך שאתם גורמים לה להרגיש מיוחדת ונחשקת במיוחד. בנוסף, בעת שעיצבתם את הטבעת בעיצוב אישי, הרי שאין כל סיכוי שתראו טבעת נוספת כזו – מדובר על דגם ייחודי שעוצב איתכם ועבורכם ועל כן ערך הטבעת עולה. מעבר לכך, לא אחת נאמר כי הדרך אל לבה של אישה עובר דרך תכשיט, כך שבעת שתעניקו לאהובת לבכם את טבעת האירוסין שעיצבתם באופן אישי, הרי שלא רק שאתם סוללים את הדרך אל לבה, אלא גם נשארים בו.

הצעת הנישואין היא אירוע של פעם בחיים. נסו להפוך את ההצעה לאירוע שיהפוך להיות לכם זיכרון מתוק לכל החיים. חלק נכבד מההצעה, אם לא כולה, הוא בחירת טבעת האירוסין. השקיעו מחשבה ויצירתיות בטבעת ועשו הכל על מנת להפוך את בת הזוג שלכם לבחורה המאושרת ביותר בעולם ביום מיוחד זה/

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5