אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

תן לה לבחור את טבעת האירוסין שלה

תתפלא. יש הרבה מאוד נשים שלא אוהבת הפתעות או לחילופין נשים אשר יודעות לאן הקשר שלכם הולך (על אחת כמה וכמה אם שוחחתם על נושא של לקחת את הקשר צעד אחד קדימה ולהתמסד) ולכן, אפשרות של לתת לה לבחור לעצה את טבעת האירוסין היא אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור נשים רבות. על מנת שלקבל רעיונות יצרתיים בהם תוכל להפתיע אותה ולבקש את ידה, ניתן להיכנס לקישור הבא: 5 דברים מומלצים שגברים צריכים לעשות לפני קניית טבעת אירוסין.

 

 

מה עלייך לעשות וכיצד תוכל להפתיע?

ובכל זאת...כיצד תוכל להפתיע? שהרי אינך רוצה לומר לה "כבדרך אגב" שאתם הולכים לבחור טבעות אירוסין, עלייך לעשות זאת בצורה מתוחכמת יותר. ראשית כל, מומלץ שתסתכל במספר חנויות תכשיטים הנמצאות באזור מגוריכם ובהיעדר חנויות כאלו שנראות לך, תמיד ניתן להגיע (ואף מומלץ להגיע) אל אזור הבורסה ברמת גן אשר ידועה כמרכז היהלומים והתכשיטים בישראל.

לאחר שהסתכלת בקטלוגים ועל טווחי המחירים, תוכל לומר לה שאתם יוצאים לבילוי באיזו מסעדה טובה ובמקום להגיע אל המסעדה, תגיעו אל החנות ואז תפתיע אותה עם הבשורה שכעת אתם הולכים לבחור טבעות אירוסין ולמעשה, בשל כך, אתה מבקש את ידה. לאחר שתתרגשו, תתחבקו ותבינו שאתם לפני צעד משמעותי בחייכם, הגיע הזמן שתבחרו.

על מנת להצליח, במידה מסוימת, לקצר את התהליך מומלץ שתקבע לה תקציב מראש, כך הבחירה תתקצר בהרבה וגם ההוצאה הכספית תהיה מותאמת ליכולותייך הכלכליות. כאמור, מומלץ לזכור – ישנן חנויות תכשיטים שמעבר לקולקציות החדשות שהן מספקות, הן גם מספקות מחירים הרבה יותר אטרקטיביים בשל היעדר "דמי תיווך" וזאת בשל העובדה שהם גם מוכרים תכשיטים וגם עומלים על הבאת יהלומים וחיתוכם ולכן מומלץ לחפש חנויות מהסוג הנ"ל. עדיין בא שאלות בכל הנוגע לטבעות אירוסין? היכנס לקישור המצורף: שאלות נפוצות לפני רכישת טבעת אירוסין.

מה אסור לשכוח?

יש מספר דברים, שעלולים להישכח ברגעים של התרגשות ואלו הם פרטים הכרחיים שיקבעו האם הטבעת שתרכשנה תקבל טיפול הולם במידה ותצטרך והאם היהלום עליו תשלם כסף רב, הוא אכן אמיתי. שני הדברים הללו נקראים תעודת אחריות – המתייחסת לכך שבמידת הצורך, יהיה למי לפנות בהקשר של תיקוני וטיפולי הטבעת וכמובן – תעודת גמלוגיות המוכיחה באופן חד משמעי שהיהלום אכן אמיתי ומציגה את כל הפרמטרים השונים שהוא מכיל.
אודות סוגי טבעות האירוסין שניתן למצוא כיום בשוק התכשיטנות, בקישור הבא: טבעות אירוסין עם אבני חן אינספור שיבוצים ועיצובים.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5