המדהימה שלנו נפתחה החנות

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

שנה חדשה של אהבה עם סטטוס זוגי חדש!

לפני כמה שנים בירכו אתכם היקרים לכם שהשנה תמצאו את האהבה הגדולה שלכם. והנה, אכן זכיתם באהבה גדולה! לא מעט גברים מתבשלים עם הרעיון של הצעת הנישואין זמן רב, כאשר השאלה הגדולה היא מתי כדאי להציע את ההצעה. בעוד ישנם הגברים שבוחרים בתאריך יום ההולדת של בת הזוג שלהם, ואלו שבוחרים דווקא ביום האהבה, גם ישנם אלו שבוחרים בשנה החדשה לשנות בה את הסטטוס הזוגי.

 

שנה חדשה? סטטוס זוגי חדש!

שינוי הסטטוס שלכם ממאורסים לנשואים מביא עמו בשורה חדשה: בקרוב מאד תהיה חתונה! המון גברים מחפשים אחר התזמון המתאים ביותר לשלוף בו את הטבעת, כאשר נדמה כי התזמון המתאים ביותר הוא ערב השנה החדשה. ראש השנה מסמל את ההתחלות החדשות, ההזדמנויות והאפשרויות הפתוחות לכל אחד והתקווה להגשמת החלומות. תאמינו או לא גברים יקרים, אך אתם תוכלו להתחיל את השנה החדשה בהגשמת חלום, בעת שתעניקו לאחת שלכם טבעת אירוסין מעוצבת.

 

התחלה חדשה לך ולה

הצעת הנישואין לא מגלמת בתוכה בשורה חדשה רק לבנות הזוג שלכם, אלא גם לכם גברים יקרים. שינוי הסטטוס הזוגי שלכם מעלה אתכם על דרך המלך, כאשר בקרוב מאד תשנו את הסטטוס שלכם למאורסים, ולאחר מכן לנשואים. אירוע חתונה מסמל המון פעמים את הכוונות להקים בקרוב משפחה, כך שמדובר על שנה חדשה עם המון בשורות טובות.

 

יהלום נוצץ על הטבעת שיאיר את דרככם

אם אתם מחפשים אחר משמעות סימבולית נוספת, הרי שהיהלום שישובץ על טבעת האירוסין, מנצנץ ומאיר את הדרך במיוחד בשבילכם בערב השנה החדשה. היהלום שעל הטבעת מסמל את האחדות, אתכם ואת הדרך המוארת שלכם. אם גם אתם מחפשים אחר הרגע המתאים לכרוע ברך ולהגיד את המילים המרגשות – ראש השנה הוא לא רק חג, אלא גם חג האהבה הפרטי שלכם!

 

באינטרנט או בחנות – רוכשים טבעת

על מנת להוציא את ההצעה שלכם לפועל הרי שצריך לרכוש את טבעת האירוסין. אם כן, איך רוכשים אותה והיכן? יש לכם שתי אפשרויות: האפשרות הראשונה היא רכישה באמצעות אתר האינטרנט, ואילו האפשרות השניה היא הגעה פיסית אל חנות התכשיטים.

במקרה זה כדאי לבצע סריקה של הדגמים באינטרנט, ואת הרכישה לבצע פיסית בחנות. הסיבה? על מנת שלא תצטרכו להמתין לזמני השליחות – אלא תוכלו לצאת מהחנות עם קופסה מהודרת ועם הטבעת שתשנה את הסטטוס שלכם לנצח.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5