אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

שאלות נפוצות לפני רכישת טבעת אירוסין

 

תחום טבעות האירוסין הוא תחום רחב ומכיל לא מעט מידע אודות יהלומים ועיצובי טבעות שונות, כך גם החשיפה של הצרכן לתחום גדלה בעקבות המידע שמופץ באינטרנט, אך לא תמיד המידע שקיים ברחבי הרשת אינטרנטית עונה בצורה נקודתית על השאלות שקיימות, והרבה מהמידע מכיל תכנים שיווקיים של חברה זו או אחרת.

המסע אחר טבעת אירוסין לבת הזוג מעלה כמה מהשאלות שקשורות לחיפוש הטבעת והיהלומים השונים, אספנו עבורכם כמה משאלות הנפוצות בתחום.

מה עלות של טבעת אירוסין?

העלות של טבעת אירוסין מורכבת מכמה פרמטרים, היהלום ועיצוב, לכן אין כאן תשובה חד משמעית המבחר של טבעות אירוסין הוא גדול ומגוון, ותלוי באיכות וגודל היהלום המרכזי וגם ביהלומים הנוספים המשובצים יש טבעות אירוסין קלאסיות שלפי השפה המקצועית נקראות סוליטר, אלה הן טבעת בעלות יהלום אחד מרכזי וטבעת חלקה ונקייה, כמו כן יש טבעות מיוחדות עם שיבוצים של יהלומים קטנים נוספים או אבני חן. הממוצע של מחירי הטבעות בישראל הוא בסביבות 5000 ? אך יש טבעות במחירים זולים יותר וכמובן טבעות יקרות יותר. בחנויות יצרן ניתן למצוא גם טבעות אירוסין ב-1000 ? עם יהלום קטן אך איכותי, ועיצוב עדין ונקי של טבעת.

 

מהי עלות של יהלום?

גם פה לא ניתן להגיד מחיר מסוים, מחיר יהלומים כמו כל מוצר מושפעים האיכות הייצור, איכות חומר הגלם וכדומה, כמו חולצה לצורך העניין אין מחיר אחד לחולצות, יש חולצה במחיר 20 ? ויש חולצה במחיר של אלפי שקלים. מחיר היהלום מורכב מכמה פרמטרים: משקל, צבע, ניקיון וחיתוך. כל קריטריון נע בין נפוץ לבין נדיר, יהלום בעל פרמטרים נדירים יקר יותר. דוגמא לכך פרמטר הניקיון: כל יהלום מגיע עם פגמים ממצבו כחומר גלם, יהלומים ללא פגמים הם מאוד נדירים ולכן מחירם יהיה גבוה בהתאמה.

מהי המידה הנכונה לטבעת?

כל אישה היא בעלת מידות שונות בכל חלק בגופה, טבעת אירוסין נהוג לענוד על הקמיצה, לכן כדאי להצטייד בטבעת של בת הזוג שהיא עונדת על הקמיצה וכך בחנות יכולים להתאים לך את המידה במדויק, אופציה שנייה, היא להגיע עם שרטוט של חלקה הפנימי של הטבעת על גבי נייר, או לעשות הערכה גסה של המידה לפי האצבעות שלך לדוגמא: הקמיצה שלה ביחס לזרת שלך. כמו כן ניתן לבצע תיקון במידה אם יש צורך (יש חנויות שמעניקות שינוי במידה ללא עלות כספית).

איך לבחור עיצוב מתוך מבחר של טבעות אירוסין?

טעם זה עניין משתנה מאדם לאדם ומאישה לאישה, במידה ואתה מעוניין להפתיע את בת זוגתך עם טבעת אירוסין כדי לקחת איתך עזרה לבחירה של טבעת נכונה לטעמה של בת הזוג, חברה טובה, אחות, או כל אישה שמכירה את טעמה של בת הזוג שלך. המידה ואין לך אפשרות לעזרה מהמין הנשי, אתה יכול ללכת על פי חוש האופנה שלה, אם היא ממעטת באיפור, ומתלבשת באופן ספורטיבי היא תעדיף טבעת בעיצוב עדין. במידה והיא הולכת לפי צו האופנה ומשקיעה באופן יומיומי בהופעה שלה היא תעדיף עיצוב יוקרתי יותר.

האם יש חנות מומלצת לקנייה של טבעות אירוסין?

כמו בכל מוצר תמיד עדיף לרכוש טבעת אירוסין מהמקור עצמו, כלומר, חנות יצרן, שם תוכלו ליהנות ממבחר של טבעות אירוסין איכותיות ובמחירים אטרקטיביים, המקום הכי מומלץ הוא הבורסה ליהלומים מחנות יצרן בעלת תעודת חבר מהבורסה. אנחנו ב- JOOL.ME חברי בורסה ליהלומים, משרדנו משווק בין היתר יהלומים לחנויות בארץ ובחו?ל. ליצירת קשר עם החנות לכל שאלה או תיאום פגישה לחץ כאן.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5