בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

עשרת הדיברות לרכישת טבעות אירוסין מהבורסה

1.טבעות זולות רלוונטיות גם לך

הנטייה לחשוב כי טבעת האירוסין חייבת להיות טבעת שתגרום לחור בכיס אינה נכונה. המון גברים סבורים כי רכישת טבעות אירוסין מהבורסה במחירים זולים ונוחים היא רכישה שאינה רומנטית, אך זה לא נכון: גם טבעת במחיר נוח תפתיע, תרגש ותשמח את האחת שלך.

 

2.דע כמה אתה רוצה להשקיע

הגדרת תקציב היא השלב הקריטי ביותר ברכישת טבעת האירוסין. על מנת לאפשר לך לבחור את הטבעת בקלות מתוך מאות דגמים, חשוב להסתייע בעזרים מסננים וכזה בדיוק הוא התקציב. דע כמה אתה רוצה להשקיע וכך תוכל להתפקס על האזורים הרלוונטים בחנות התכשיטים.

 

3.העדף תמיד טבעות עם יהלומים

יהלום הוא לא אפשרות שדרוג לטבעת, אלא חובה. גם בת הזוג שלך מצפה לקבל טבעת משובצת בהילומים, ובעת שהיא תקבל טבעת ללא יהלום הרי שעלולה להיות אכזבה הנובעת בעקבות הציפייה. אם התקציב שלך צנוע, תוכל לבחור בטבעת עם יהלום קטן יותר. איך שלא יהיה: על יהלום לא לוותר.

 

4.לא מה אתה אוהב, מה היא אוהבת

טבעת האירוסין היא טבעת של בת הזוג שלך, לא שלך. על כן, גם אם מצאת דגם שנמצא חביב עליך במיוחד, חשוב לייצר שידוך בין הטעם של הבת הזוג ובין הטבעת שעליה אתה מתלבט. טבעות אירוסין מהבורסה מגיעות במגוון רחב של דגמים, כך שניתן לשלול כל חשש: גם אתה תמצא טבעת!

 

5.חנות בעלת שם: חובה!

מוכרים פרטיים וחנויות שהמוניטין שלהן אינו ידוע יש בשפע. ואתה? רכישת טבעת האירוסין שלך תתבצע רק בחנות מוכרת. חלק בלתי נפרד מרכישת הטבעת שמור לשירות שתקבל שחייב להיות שירות מקצועי ואמין. החנות ממנה מגיעה הטבעת חשובה ממש כמו הטבעת בעצמה.

 

6.התחל את המסע דרך האינטרנט

לא במקרה חנויות תכשיטים מובילות כמו JOOL ME מציגות את קטלוג הטבעות באינטרנט. אם פעם הייתה חובת הגעה לחנות התכשיטים על מנת להתעניין לגבי דגמים, הרי שכיום הכל בהרבה יותר קל: כל הדגמים פרוסים בפניך, תוך שאתה יכול לשלוט בהרכב הטבעת וכך גם לשלוט בעלות הסופית.

 

7.תן לחברים להביע דעה, אך במידה

אז האם כדאי לשמוע עצות מחברים וקרובים אחרים? בסופו של דבר, הכל עניין של מינון. הבחירה בטבעת צריכה להיות שלך בלבד, אך תמיד תוכלו לקבל הכוונה, לשמוע דעות ולקבל המלצות מהחברים הטובים שכבר התנסו ברכישת טבעות אירוסין מהבורסה.

 

8.תמיד כדאי לצרף להצעה תכשיט נוסף

הצעת הנישואין תהיה בכל מקרה הצעה מרגשת, אך תמיד אפשר להפוך אותה למרגשת אפילו יותר. טבעת האירוסין היא תכשיט חובה בהצעה, אך מה שלא חובה הוא לצרף תכשיט נוסף. בדיוק מאחר ומדובר על שדרוג בהצעה, מדובר גם על מה שירגש יותר מכל את בת הזוג שלך: צרף שרשרת, עגילים או צמיד להצעה המרגשת.

 

9.זהב לבן או זהב צהוב?

טבעות אירוסין מהבורסה מגיעות גם בזהב צהוב וגם בזהב לבן. עליך להכיר היטב את הטעם של בת הזוג שלך בכדי לרכוש את הטבעת. הזהב הצהוב הוא זה המשתקף בצבע זהוב ואילו הטבעות מהזהב הלבן הן אלו בגוון הכסוף.

 

10.אל תשכח גם קופסא מהודרת

היופי חבוי בדברים הקטנים: אל תשכח לצרף אריזה מהודרת ממנה תשלוף את הטבעת. אתה מוכן לכרוע ברך?


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5