אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

סוגי תכשיטים לקנייה אז איך בא לך להתכשט

כדי להיות יפה כבר לא צריך לסבול. בחנויות עומד בפנינו מבחר עצום של תכשיטים מדהימים ואיכותיים, שיכולים בקלות לשדרג לנו כל הופעה, וזאת תמורת השקעה כספית מזערית בהחלט. בעבר, על פריטים כאלה היינו משלמים הון עתק. כיום, הם נגישים לכל אדם, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והתחרות הגבוהה, במיוחד מול היצרנים הסיניים.

שרשראות

אין ספק שהשרשרת היא התכשיט האולטימטיבי שמתאים תמיד לכל הופעה, לכל אירוע, לכל אישה, לכל גבר ובכל גיל. למרות שמדובר בעולם עצום של עיצובים, גדלים, צורות, צבעים וטקסטורות, המבחר המבלבל לכאורה מהווה יתרון גדול, היות וכיום, כל אחד יכול בקלות להתאים לעצמו משהו שבאמת קרוב לליבו. שרשראות זהב, למשל, מתאימות לאנשים שרוצים להשיג מראה יוקרתי; שרשראות משובצות יהלומים מתאימות לאירועים רשמיים, ואילו התכשיטים העשויים חומרים פשוטים יותר מתאימים ליום יום.

לחץ כאן לקטלוג שרשראות יהלומים

טבעות

לטבעות, מעבר למראה החיצוני שיש גם לשרשראות, יש ערך מוסף. הן יכולה להיות זיכרון משפחתי ויכולות להוות סמל סטטוס, הן מתנה שתמיד מרגשת והן אלמנט הכרחי אצל כל זוג העומד לבוא בברית הנישואין.

זה מתחיל מטבעת אירוסין ההכרחית כמעט בכל תרבות בעולם ולאורך כל שנות ההיסטוריה, ממשיך לטבעת נישואין שבלעדיה אין חתונה, ומסתיים בטבעת מתנה ליום נישואין או ליום הולדת. במחשבה שנייה, הסיפור של הטבעת לעולם לא מסתיים.

צמידי טניס

צמידי טניס כבר מזמן הפכולחלק בלתי נפרד מהמראה הנוצץ של השטיח האדום ולתוספת הכרחית לכל אישה אלגנטית. אלה הם צמידי יהלומים דקיקים וגמישים העשויים משורה של חוליות מפלטינה, זהב, כסף או כל מתכת יקרה אחרת, בהן משובץ יהלום. כך מתקבל צמיד יוקרתי, נוצץ במיוחד, גמיש מאוד ומתאים לכל הופעה ולכל אישה. אפשר למצוא אותו בווריאציות שונות, החל מצמידים בהם את היהלומים האמיתיים מחליפים אבני חן, דרך צמידים המורכבים משתי שורות דקות או יותר ועד לצמידים בעיצוב ייחודי, בצורת פרחים למשל. כך או כך, בעת רכישת צמיד טניס מוכרחים לשים לב שחיבורי הצמיד יהיו גמישים ושאורכו יתאים ליד בצורה מושלמת.

עגילים

עגילים יכולים לשמש לציון השתייכות חברתית או דתית והם יכולים להוות פריט אופני אותו מחליפים בהתאם למצב הרוח. עגילים יכולים להיות מאוד יקרים, מזהב או פלטינה משובצת יהלומים או פנינים והם יכולים להיות מפלסטיק או מתכת פשוטה. בכל מקרה, בבואנו לקנות עגילים חייבים לשים לב לחומרים מהם הם עשויים והאם אנו לא רגישים אליהם. להבדיל מכל התכשיטים האחרים, לעגילים יש מגע ישיר עם כלי הדם והשימוש בחומרים לא איכותיים עלול לגרום לתוצאות טראגיות. לכן, ההמלצה היא תמיד לקנות אותם ברשת בעלת מוניטין ועדיף אולי להשקיע בעגילים יקרים אך בטוחים ועמידים לכל החיים.

כאמור מאמר זה נכתב עבור גבר ואשה סטרייטים, אך אל תרגישי מקופחת אם את חד מינית ויותר בקטע של הכרויות לסביות ונשים יש גם תכשיטים לכן בנות.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
   
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5