אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מתלבט בין כמה טבעות אירוסין

מצד אחד: ישנם גברים שבתוך שבוע מוצאים טבעת אירוסין. מצד שני: גברים שתהליך הרכישה שלהם לוקח זמן רב. מה יוצר את ההבדל? בדיקות מקדימות המאפשרות לכם להתמקד על דגמים שעתידים להתאים לבת הזוג שלכם. כל עוד אתם מתלבטים בין מספר רב של טבעות וכל עוד אתם מחפשים טבעת יותר מחודש, סביר כי עליתם על המסלול הלא נכון. התמקדו על סקטור טבעות הרלוונטי לבת הזוג שלכם ותוכלו גם אתם להציע בקרוב מאד נישואין.

 

הסוד לטבעת המושלמת: מיקוד

כבר בבית הספר דואגים המחנכים ללמד את התלמידים כי קיצורי הדרך מובילים בסופו של דבר אל הדרך הארוכה ביותר. כדאי שגם אתם תדעו כבר בשלב זה כי קיצורי דרך לא עובדים גם בכל הקשור לחיפוש טבעת האירוסין. מה שכן עובד הוא מיקוד על דגמים רלוונטים. איך יוצרים מיקוד? בצורה די פשוטה: לפני שאתם מגיעים פיסית אל חנות התכשיטים שבחרתם לרכוש בה את הטבעת, צרו לעצמכם רשימה קצרה של מאפיינים לטבעת. ככל שיהיו בידכם יותר מאפיינים ידועים המבוססים על טעמה האישי של בת הזוג שלכם, כך תוכלו להיות ממוקדים ולבצע את הרכישה תוך זמן קצר.

 

צבע הזהב וסגנון הטבעת – שלב א'

השלב הראשון בדרך שלכם אל טבעת האירוסין צריך לכלול אם כן את הגדרת הקווים המאפיינים לטבעת. טבעת אירוסין בורסה מוצעות לכם בשלל עיצובים וצבעים, ואין כל סיבה שתעברו על כל דגם ודגם בדרך אל הטבעת הנבחרת. מילת המפתח היא מיקוד, זוכרים? בדיקות מקדימות שתעשו אל מול החברות הטובות ביותר של בת הזוג שלכם, או באמצעות בדיקה עצמאית שלכם בתוך תיבת התכשיטים שלה, יובילו אתכם למעין סקיצה של הטבעת: צבע הטבעת, הקו העיצובי והסגנון הכללי. כך, תוכלו להגיע אל חנות התכשיטים כשיש לכם מידע שיעזור לכם למצוא טבעת במהירות.

 

התלבטות בין שלושה דגמים ובין עשרה דגמים – מה ההבדל?

אם אתם מגיעים למצב שאתם מתעכבים עם רכישת הטבעת כבר זמן רב, סביר להניח כי אתם מבצעים את תהליך הרכישה שלא כנדרש. כל עוד אתם מתלבטים בין שלושה דגמים אפשריים, הרי שעשיתם דרך מוצלחת המבוססת על מיקוד. אם אתם מוצאים עצמכם בחנות התכשיטים מתלבטים בין עשרה דגמים, סביר להניח כי אתם לא ממוקדים. חוסר מיקוד לא רק יוצר לכם תהליך מורכב וארוך, אלא שהוא בעיקר מעמיד את שביעות הרצון של בת הזוג שלכם בסימן שאלה.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5