בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מצעד טבעות האירוסין היקרות ביותר ? חלק ב'

הטבעת של ביונסה

טבעות אירוסין אצל סלבריטיז הן לא עניין של מה בכך ולפני שעולה לכותרת הידיעה של הצעת הנישואין, עולה לכותרת דווקא הטבעת וערכה שמעניין את הצהובונים יותר מהכל. הזמרת המצליחה בעולם קיבלה מבעלה ג'יזי טבעת אירוסין של יהלום 18 קארט שערכה כ-18 מיליון שקלים. המעצבת שבידייה הופקד לעצב את הטבעת של קווין בי היא לא אחרת מלוריין שוורץ שכבר הספיקה לעצב טבעות אירוסין מעוצבות לידועניות, אך העידה כי מדובר בטבעת היקרה ביותר שהיא עיצבה.

 

הטבעת של פריס הילטון

יורשת המיליונים בעלת הייחוס המשפחתי היוקרתי, קיבלה גם טבעת של מיליונים. את טבעת האירוסין קיבלה פריס מפריס לטסיס. האירוסים החזיקו רק כחצי שנה והחתונה לבסוף לא יצאה לפועל כמתוכנן, אך את הטבעת היא הספיקה לקבל ולא מדוברת בסתם טבעת: מדובר על טבעת אירוסין של כ-24 קארט שערכה עומד על כ-17 מיליון שקלים. פריס הילטון אמנם שמרה לעצמה את הטבעת, אך החליטה לא לענוד אותה אך דווקא כן להעמיד אותה למכירה במכירה פמבית כאשר את ההכנסות ממנה היא תרמה לנפגעי ההוריקן קתרינה.

 

הטבעת של מלאניה קנוס

היום יהיה קשה לפתוח מהדורת חדשות מבלי לשמוע את השם דונלד טראמפ. את טבעת האירוסין קיבלה מלאניה קנוס מלא אחר מדולנד טראפ שרכש עבור בת זוגתו טבעת אירוסין צנועה בגודל של כ-15 קארט בעלות של כ-10 מיליון דולר. לצד טבעת האירוסין היוקרתית, חתונתם של הזוג נחשבת עד היום כאחת מהחתונות המפוארות והיקרות ביותר בהיסטוריה. לימים הפכה מלאניה קנוס למלאניה טראמפ והזוג חובק ילד אחד.

 

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5