בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מצעד טבעות האירוסין היקרות ביותר ? חלק א'

הטבעת של קייט מידלטון

טבעת האירוסין של הדוכסית מקיימברידג' היא אולי לא הטבעת היקרה ביותר כשמדובר על טבעות אירוסין יקרות, אך ללא ספק מדובר באחת הטבעות המפורסמות ביותר והמעניינות ביותר. את הטבעת המדוברת קיבלה הדוכסית כמובן מהנסיך ווליאם אשר מקפלת בתוכה היסטוריה עשירה וערך סנטימנטלי רב. טבעת האירוסין שקיבלה הדוכסית היא למעשה הטבעת של הנסיכה דיאנה. הטבעת משובצת באבן ספיר כחולה אשר מקושטת בלא פחות מ-14 יהלומים. הערך של הטבעת כיום נע סביב כ-160,000 שקלים.

 

הטבעת של קתרין זיתה ג'ונס

מיקומה של השחקנית ההוליוודיות המעורכת במצעד של טבעות אירוסין יקרות לא מפתיעה. טבעת האירוסין של ג'ונס הינה טבעת אירוסין בסגנון ווינטג' אשר ערככה מוערך בכ-8 מיליון שקלים. הטבעת הינה טבעת של כעשרה קארט ואם זה לא מספיק – היא גם משובצת בעוד כ-28 יהלומים קטנים. את הטבעת היוקרתית קיבלה מבעלה השחקן היהודי מייקל דאגלס.

 

הטבעת של ג'ניפר לופז

השחקנית והזמרת המפורסמת הביעה לא אחת את אהבתה ליהלומים, ובכלל, נדמה שג'י לו עושה את הכל ובגדול תמיד. כמי שמתהדרת במלתחות להופעותייה כשהן משובצות יהלומים, לא מפתיע לגלות שגם טבעת האירוסין שלה הייתה גרנדיוזית במיוחד. הטבעת שקיבלה ג'ניפר לופז ממארק אנתוני נעמדת על כ-14 מיליון שקלים והטבעת המהוללת גודלה של כ-8 קארט.

 

נדמה כי כוכבות הוליווד לא בדיוק אלו שילכו על טבעות אירוסין זולות ועל מנת לשמר את הסטטוס שלהן עליהן להצמד אל יוקרה ולהתהדר בטבעות של מיליונים. בארץ הסטנדרטים שונים וגם טבעות האירוסין היקרות ביותר לא מגיעות למחירים שכאלו. ניתן להשקיע בטבעת איכותית ויוקרתית ועדיין לא להגיע לשחיקה.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5