אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מצא את הטבעת המושלמת בשבילה

אתה מרגיש שאתה הולך לאיבוד? הלחץ מתחיל להשפיע עלייך? ראשית כל, תירגע.
כיום ההיצע של טבעות האירוסין הוא רב מאוד כך שתוכל למצוא מגוון של סגנונות אשר יכולים להתאים לטעמה האישי של בת זוגתך (וכלתך לעתיד) וכן, גם להלום לה עד מאוד.
כיצד תוכל לעשות זאת מבלי להרגיש שאתה לא מבין מה אתה רוכש או מתפשר? אל תדאג, אנחנו כאן!

כיצד לבחור טבעות אירוסין?

אז כפי שציינו בפסקה הקודמת יש מגוון מרשים מאוד של סגנונות טבעות אירוסין וזה הדבר המבלבל מכל בייחוד אם אינך מבין כל כך את תחום התכשיטנות ולא מכיר את ההבדלים השונים בניהם. על מנת שלא ללכת לאיבוד, לפני הכול, חשוב לדעת מהו הסגנון שהכלה מעדיפה.

אם הצעת הנישואין היא בגדר הפתעה ואתה פחות רוצה להתייעץ ולשאול את בנות המשפחה של הכלה המיועדת או חברותיה, ניתן פשוט להסתכל על התכשיטים שהיא נועדת כיום ולבדוק מהם הצבעים הדומיננטיים (זהב לבן או צהוב) האם היא חובבת יהלומים או אבני חן והאם העיצוב הינו פשוט או "מעט מסובך" (שזה יעיד על אהבתה לעיצובים יותר מורכבים או קלאסיים, פשוטים יותר).

 

אפשרות נוספת היא להכין מבעוד מועד את הקרקע ומהי הכוונה? כאשר אתה מבין שאתה רוצה להציע, קח את הזמן ופשוט תתחיל "לחקור אותה". "תשתיל" מגזינים של טבעות בבית ותשאל אותה מה דעתה "על הדרך" ותשבו יחד על זה, תסתכלו על טבעות ותראה במה היא יותר מתמקדת ובמה פחות.

 

ניתן כמובן להתאים לכלה המיועדת טבעת בסגנון אישי. מומלץ לצלם את התכשיטים שיש ברשותה של בת הזוג ולאפשר למעצב התכשיטים להרכיב עבורה את הטבעת, בדיוק כפי שהיא הייתה רוצה. חשוב לקחת בחשבון שאופציה זו יותר יקרה אך גם תאפשר לך לקלוע בול לטעמה!
יש להחליט על גובה התקציב בכדי להגיע "מוכן" אל היום בו תתחיל לעבור בין חנות תכשיטים אחת לשנייה (למרות שכיום אפשר לסנן את כמות החנויות שתגיע אליהן על ידי בדיקה קפדנית באתר שברשותם באינטרנט והסתכלות אודות המחירים והאפשרויות).


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5