אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מיתוסים לקניית טבעת אירוסין, שכל גבר שקונה לבד חייב לדעת!

בניסיוננו להתחקות אחרי מוחו של הגבר הממוצע בניסיון להבין את מחשבותיו בעת שהוא מכתת רגליו בחיפושים אחרי טבעת אירוסין מושלמת, גילינו כי ישנם הרבה דברים שהגבר הממוצע חושב שבהכרח  אינם נכונים והוא נותן משקל גבוה במיוחד למה שלא הכרחי ומשקל נמוך להחלטות  גורליות. על מנת לגלות את מחשבותיו ולנסות לעזור לו לקחנו לנו את שי, שי עומד להציע נישואין לעדן, הינה כמה דברים שהוא בטוח בהם בזמן שהוא ניגש לחנות ומה האמת.

מיתוס מספר אחד:

הגבר חייב לדעת את מידת האצבע של האישה לפני שהוא קונה את הטבעת. אז זהו, שזה ממש לא הפרט החשוב ביותר. רוב המוכרים בעלי הניסיון ידעו להתאים את גודל הטבעת לאישה על פי מידות בסיסיות ביותר כמו גובה ומשקל. אמנם, זאת משימה לא פשוטה לדעת את המשקל של בת הזוג שלך, חלק מהנשים אכן מסתירות זאת היטב, אך תיאור כללי – רזה עד שלד, רזה, סבבה, קצת מלאה ומלאה במקומות הנכונים, יעשו את העבודה. 

אבל, שימו לב, אם אתה בונה על טבעת שלא ניתן להצר אותה אח"כ או להרחיב אותה כמו טבעת שבה היהלומים משובצים לאורך כל הטבעת אל תתפשרו, התגנב לקופסת התכשיטים שלה חלץ טבעת ובדוק במדויק את היקף האצבע. תיקונים שכאלה אינם פשוטים. 

מיתוס מספר שניים:

אסור בשום אופן שהאישה תדע שאתה מתכנן לקנות טבעת. מוכר הגון יאמר לך שכדאי להביא את הבחורה יחד איתך. כך היא תקנה את הטבעת שהיא רוצה באמת. בינינו מי שתלך עם הטבעת הזאת זאת היא ולא אתה... לקריאה על נשים שקבלו טבעות אירוסין לא מתאימות לחץ כאן

מיתוס מספר שלוש:

תתכונן לבזבז אחי!! לא. ממש לא. קניית טבעת אירוסין ממש לא צריכה לגרום לך "לקפוץ מעל הפופיק". נשים מעריכות גברים שאכפת להם מהעתיד שלהם, שלוקחים אחריות, הן יודעות מי אתה ומה אתה מרוויח, אם הן אוהבות אותך יהיה חשוב להם להקים איתך בית יציב ולא כזה שנכנס לחובות שלא יוכל לעמוד בהם כבר במעמד האירוסין. כשאתה ניגש לחנות חפש את הסגנון שאתה אוהב, ואז מיין את הסגנון לפי המחיר, והינה לך טבעת מושלמת.

מיתוס מספר ארבע:

אתה עלול להביך את עצמך עם קנייה גרועה ביותר! האמת שרוב הגברים עושים עבודה לא רעה בכלל, אם עושים שיעורי בית, ולומדים את הסגנון של המאורסת ומוודאים את הטעם שלה, סביר להניח שתבחר משהו שהיא תאהב. נדיר שהגבר יטעה בגדול.

אז קדימה, תעשה שיעורי בית ובהצלחה!

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5