בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מחיר טבעת האירוסין? לגמרי בשליטה שלך!

אתה שומע מהחברים הטובים ביותר ומהקולגות לעבודה כי המחיר שהם שילמו עבור טבעות אירוסין מעוצבות היה גבוה מאד? אז למרות שישנם גברים הנבוכים מעט לדבר על הנושא הבא, חשוב מאד לדבר עליו: המחיר של טבעות האירוסין. לכאורה, הדיבור על עלויות הטבעות מסתמן כמאד לא רומנטי וגברי, אך המציאות היא שלעתים רכישת טבעת אירוסין יכולה להיות עול כלכלי של ממש. הבשורה המשמחת היא שאתם לא צריכים לוותר על ההצעה המרגשת וכי השיקול הכלכלי לא צריך להיות עוד שיקול: מהיום, אתם אלו שמחליטים כמה לשלם על טבעות אירוסין בורסה!

 

כמה כסף עומד לרשותך לטובת רכישת טבעת אירוסין?

מילת המפתח לפני הכל היא תקציב. בעוד ישנם גברים שיכולים להרשות לעצמם לרכוש טבעות אירוסין בתקציב בלתי מוגבל, ישנם גם הגברים המעוניינים להתחשב במצבם הכלכלי ולרכוש טבעת ההולמת את היכולת שלהם בזמן ההצעה. לשמחתכם, הימים בהם רכישת הטבעת הייתה מחייבת אתכם לשבור תכנית חיסכון, אינם עוד! לפני פתיחת הקטלוג האינטרנטי של הטבעות, ליקוט ההמלצות ובחינת חנויות התכשיטים, כדאי להגדיר תקציב ולצאת לדרך איתו. בלי הגדרת תקציב? קל מאד ללכת לאיבוד בים של דגמים ובעיקר להפוך את תהליך הרכישה למסורבל וארוך.

 

אתה בוחר את המחיר הנוח לך ביותר עם גודל היהלום

חנויות התכשיטים המובילות כיום בענף הטבעות בישראל עלו על הצורך של גברים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות במחיר נוח. כצרכנים, חשוב לכם להרגיש שעשיתם עסקה מושכלת ונבונה, וכעת, אתם לא צריכים לקבל את המחירים שחנויות התכשיטים הצמידו לטבעות, אלא אתם אלו שמצמידים את המחיר אל הטבעת הנבחרת שלכם. איך המנגנון עובד? חנויות תכשיטים מובילות עובדות כיום בצמוד אל אתר אינטרנט שבו אתם יכולים לרכוש את הטבעות. לאורך כל הליך הרכישה אתם יכולים לשלוט על מחיר הטבעת על פי האלמנטים שתבחרו או לא: רמת הניקיון, גודל היהלום וסוג הזהב. כך, אתם יכולים לרכוש טבעת באלפים בודדים או בעשרות אלפים – הכל בהתאם ליכולת ולתקציב שלכם.

 

שקיפות מלאה לגבי המחיר לאורך כל שלבי התהליך

הממשק המוצע לכם מאד ידידותי ומאפשר לכם ליהנות משקיפות מלאה לאורך כל התהליך. מה זה אומר? שתוכלו לראות בכל רגע נתון כמה תעלה לכם טבעת עם יהלום בגודל X וכמה תעלה לכם טבעת עם יהלום בגודל Y. המשמעות היא שאתם לא צריכים לעבור בין עמודים שונים באתר או להרים טלפון אל נציגי המכירות – אתם מנהלים את תהליך הרכישה בשירות עצמי ומהיר התואם את הצרכים שלכם לרבות התקציב וסוג הטבעת. כמה קל היום לרכוש טבעות אירוסין זהב לבן? הכי קל שאפשר!

 

להתאים את עצמך אל קטלוג הטבעות? מה פתאום!

קחו אוויר: אתם יותר לא צריכים לקבל את המחירים הנקבעים על ידי חנויות התכשיטים, אלא אתם אלו שקובעים את המחיר. באתר מוצעים לכם דגמים רבים של טבעות אירוסין זהב צהוב ושל זהב לבן שהמחיר שלהם נקבע על פי הפרמטרים שתבחרו לכל טבעת וטבעת. אתם לא רק רוכשים את הטבעת אלא גם דואגים להרכב הסופי שלה. מה תוכלו לעשות עם העודף שנשאר לכם בעקבות הרכישה המשתלמת? לשמח את האחת שלכם גם עם זוג עגילי יהלומים.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5