בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מה עושים קודם: רוכשים טבעת או מתכננים את ההצעה?

המטרה שלכם ברורה: לבחור טבעת מנצחת ולהציע את ההצעה המרגשת ביותר שתוכלו להציע. כעת, עולה בפניכם השאלה הגדולה והיא האם קודם כל לתכנן את הצעת הנישואין ולאחר מכן לרכוש את הטבעת, או האם עליכם לרכוש את הטבעת ורק אחר כך להתחיל לתכנן את ההצעה. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

קודם כל מתכננים את ההצעה

אז ישנם אלו שמעדיפים לתכנן את הצעת הנישואין, תוך שהם מתנהלים כמפיקי אירועים של ממש. בעת שאתם מתכננים את ההצעה, אתם יכולים לפעול בשכלתנות תוך שיש לכם שלבים ברורים בדרך להצעה. כמו כן, בעת שאתם מתכננים את ההצעה בצורה שכזו, אתם יכולים גם להתאים את הטבעת לאופי ההצעה במידה מסוימת. כך לדוגמא, אם החלטתם להציע נישואין בים, תוכלו לבחור מתוך טבעות אירוסין המשלבות אלמנטים בצבעי כחול, וכך להפוך את הטבעת לכזו שהינה בעלת זיקה למקום ההצעה.

תכנון הצעת הנישואין טרום רכישת הטבעת, מאפשר לכם לתכנן את הצעת הנישואין שלכם בקפידה. לעתים, בעת שרוכשים תחילה את הטבעת, הרי שההתרגשות הגדולה והעובדה שאינכם יכולים לחכות כבר לשלוף את הטבעת, מביאה אתכם לדלג על הפקת הצעת נישואין גדולה, ופשוט להציע. כך שבמידה מסוימת, תכנון הצעת הנישואין ובסופו רכישת טבעת, מסתמן כרעיון לא רע בכלל.

לרעיונות נוספים להצעת נישואין לחצו כאן.

 

לפני הכל: רוכשים את טבעת האירוסין

לעומת זאת, עבור גברים רבים שריקת הפתיחה לתכנון הצעת הנישואין היא עם רכישת הטבעת. גברים רבים מחכים המון זמן לרגע שבו יהיה עליהם להגיע אל חנות התכשיטים ולבחור את הטבעת המדוברת, כך שמדובר על מאורע שהם פשוט לא מצליחים לדחות לסוף התהליך. כמו כן, יש אלו האומרים שעל מנת לתכנן את הצעת הנישואין, צריך קודם כל להבין את אופי הטבעת. ממש כמו אלו שאומרים שלא ניתן לקרוא לתינוק בשמו עד לרגע שהוא נולד, דומה הדבר עם הטבעת: לא ניתן לתכנן הצעה ללא טבעת ביד.

רכישת הטבעת לפני תכנון הצעת הנישואין מתאימה לגברים שזקוקים לבוסט ודחיפה אל עבר הצעת הנישואין. במידה רבה, בעת שהטבעת נרכשה, ההתרגשות כבר מציפה אתכם ומאפשרת לכם להיות יצירתיים ורגשנים יותר, וכתוצאה מכך – גם להפיק הצעת נישואין מרגשת מאד.

בסופו של דבר, מה שחשוב באמת הוא הכוונה אמיתית שזוהרת מלבכם. הצעת הנישואין והטבעת מצטרפות אל האהבה הגדולה שלכם. כל הצעה וכל טבעת שתבחרו, יבטיחו כי בת הזוג שלכם תהיה הבחורה המאושרת בעולם. למה אתם מחכים? צאו לדרך!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5