בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מה חשוב שתזכור בדרכך לרכוש את טבעת האירוסין?

1.הטבעת היא תכשיט על זמני, לא זמני

בעת שאתה מחפש את הטבעת המושלמת עבור בת זוגתך, חשוב שתזכור כי הטבעת עומדת להיות תכשיט שצמוד אליה תמיד. תכשיטים אחרים שקנית לה מקשטים את גופה לסירוגין, אך טבעת האירוסין הולכת להיות עליה תמיד. לכן, חשוב לבחור טבעת קלאסית בעלת מראה נקי, שתוכל להתאים לה תמיד. אם חיפשת מדריך לקניית טבעת אירוסין, הרי שזה הדבר הראשון שאמור להנחות אותך. בחר טבעת שאתה רואה בה כתכשיט על זמני.

 

2.בת הזוג שלך הולכת להשוויץ בטבעת בפני כולם

הטבעת שתבחר לבת זוגתך עומדת להיות מייצג שהיא תתגאה בו בפני כולם – מחברים ועד משפחה. בחר טבעת שהיא תוכל להתגאות בה. חשוב לקחת בחשבון את הטעם האישי שלה על וכך תוכל להיות בטוח כי היא אכן תוכל להשוויץ בטבעת ולהפוך אותה למושא גאוותה. בכל פעם שהיא תציג את הטבעת בפני מכרים, היא גם תזכיר אותך וכמה היא אוהבת אותך. דאג שהטבעת תייצג אותך בכבוד.

 

3.הגדר תקציב, גם כאשר מדובר על טבעת אירוסין

לאהבה שלך אין גבולות, אבל למחיר הטבעת צריך להיות. הרצון להעניק ולתת בלי סוף מביא לא מעט גברים גם לא להגדיר תקציב לרכישת הטבעת. חשוב מאד שתגדיר תקציב לרכישת הטבעת. כיום ישנו מגוון רב של טבעות הנמכרות במנעד רחב של מחירים – החל מאלפים בודדים ועד לעשורת אלפי שקלים. חשוב שתדע כמה אתה מתכוון להשקיע, ומה שחשוב אפילו יותר הוא שתשקיע בהתאם ליכולת שלך.

 

4.יהלום הוא בגדר אפשרות, לא בגדר חובה

למרות שהיהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה, הם לא חייבים בהכרח להיות על טבעת האירוסין. גברים רבים סבורים כי טבעת האירוסין חייבת להיות מקושטת ביהלום, אך חשוב לציין ולומר כי טבעת יכולה להיות גם ללא כל יהלום, ועדיין להיות טבעת בעלת נראות מושלמת. טבעות האירוסין משובצות היהלומים אכן מעניקות אפקט יוקרתי, נוצץ ומיוחד, אך גם מדובר מטבע הדברים על טבעות יקרות יותר. לכן, בחר את הטבעת בהתאם לתקציב שלך, ותזכור כי יהלום הוא אפשרות, לא חובה.

 

5.לטבעת יש תפקיד חשוב בהצעה, תשקיע בה

בעת שאתה רוכש לאהובתך תכשיט ליום האהבה, ליום ההולדת או סתם להזכיר לה כמה אתה אוהב אותה, אתה משקיע מאד בבחירת התכשיט. בעת שאתה רוכש עבורה טבעת לטובת הצעת הנישואין, אתה צריך להשקיע אפילו יותר! הטבעת שתבחר משחקת תפקיד חשוב בהצעת הנישואין, והיא זו שאמורה לעורר התרגשות, חיוך גדול ואפילו דמעה של שמחה ואושר. חשוב איזו טבעת תהפוך את בת זוגתך למאושרת ביותר.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5