אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

מדוע כדאי לרכוש טבעות אירוסין זהב צהוב?

כגברים שעתידים בקרוב מאד להציע את הצעת הנישואין, לבטח גם אתם הספקתם כבר להכיר כי ישנן טבעות אירוסין זהב צהוב וטבעות מהזהב הלבן. עוד לפני שתחליטו איך תראה הטבעת, האם תשלבו על הטבעת יהלום ובאיזה עובי של טבעת תבחרו, אתם מחליטים איזה סוג זהב לרכוש. הבחירה שלכם חייבת להיות מבוססת על טעמה האישי של בת הזוג שלכם, כאשר כל אישה מעדיפה סוג אחר של זהב. אם אתם מגיעים לרכוש את הטבעת בראש פתוח ועם יד חופשית שניתנה לכם, דעו כי הזהב הצהוב מסתמן כסוג זהב פופולארי במיוחד.

 

החבר הטוב של היהלומים? הזהב הצהוב

אז מה הופך טבעות אירוסין זהב צהוב לבחירה שכדאי לעשות? הנשים מצפות לקבל טבעת אירוסין בשיבוץ של יהלומים ואילו הגברים רוצים להעניק יהלומים. למרות שישנם יהלומים בצבעים שונים שניתן להתאים לסוג הזהב, עדיין הצבע השלט הוא הצבע הנייטרלי של היהלום – זה המוכר גם לכם. השילוב של היהלום בצבעו המוכר והשכיח משתלב בצורה יוצאת מן הכלל על הזהב הצהוב. מאחר וישנו מעין ניגוד בגוונים שבין הצבע הזהוב ובין הצבע הלבן יותר, היהלום יותר בולט וכך הטבעת הופכת נוצצת ומושכת יותר.

 

המראה היוקרתי והקלאסי ביותר

הזהב הצהוב הוא הזהב המגיע בצבע זהוב יותר, ואילו הזהב הלבן הוא זה המגיע בגוון הכסוף יותר. הצבע הזהב מתקשר לרבים כצבע יוקרתי יותר, קלאסי יותר ואלגנטי יותר. על כן, בעת שאתם רוכשים את טבעת האירוסין לאחת שלכם ובמידה ואין לה העדפה ברורה לגבי צבע הזהב, בהחלט כדאי לרכוש את הטבעת מהזהב הצהוב שתהפוך את הצעת הנישואין לנוצצת ויוקרתית יותר. בסופו של דבר מדובר על עניין של טעם, אך הגוון הזהוב מייצר התרגשות גדולה ואכן מצדיק אירוע מיוחד כמו הצעת הנישואין שלכם.

 

זהב צהוב – זהב שמתאים לכל גווני העור

המון פעמים יש נטייה לקטלג את סוגי הזהב על פי צבעי העור של הנשים. אז מצד אחד אכן ניתן לעשות את החלוקה הזאת, אך מצד שני כל גוון יכול להתאים בסופו של דבר לכל אישה. הסיבה? מדובר על תכשיט עדין שהמטרה שלו סימבולית. הזהב הצהוב הינו זהב שכל אישה הייתה שמחה לקבל – גם הנשים הבהירות וגם הנשים הכהות. טבעות אירוסין זהב צהוב הן טבעות שנרכשות לכל הנשים ללא כל תלות בצבע העור שלהן, כך שגם אתם תכולו להעניק את הטבעת לאחת שלכם מבלי שאתם מוגבלים או שוללים דגמים מסוימים רק בגלל צבע עור.

 

הזהב הצהוב הוא הזהב שהנשים מצפות לקבל

למרות שהזהב הלבן הוא זהב לכל דבר, עדיין ישנן הנשים שעבורן זהב הוא רק הזהב הצהוב. מדובר על מגמה ידועה ועל קו מחשבה מוכר. הזהב הצהוב הוא הזהב המוכר לרבים ואילו הזהב הלבן מצטייר עבור רבים ככסף, ולא כזהב. על כן, אם בת הזוג שלך מצפה לקבל "זהב", הבחירה ברכישת טבעות אירוסין זהב צהוב היא הבחירה הטובה ביותר שתוכל לעשות. לא ניתן לערער על הנראות המרהיבה והייחודית שיש לטבעות אלו, ובטח כשמשובצים עליהן יהלומים נוצצים שיאירו את אהבתכם.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5