אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

להתאים את הטבעת לשמלה שלה

לא לא, אל תלחץ. אנחנו יודעים מה אתה חושב: "לא מספיק שאני לא מבין בתכשיטים עכשיו אתם רוצים שאני גם אצליח להתאים את הטבעת אירוסין לשמלת הכלה שלה? זה יותר מדי". אנחנו כאן כדי לעזור לך ולהמחיש לך כמה מדובר על בחירה פשוטה וכיצד ניתן למצוא התאמות מושלמות בין סגנונות של טבעות אירוסין לבין שמלות כלה. ספויילר – אתה עומד להיות מופתע כמה שתבין אחרי המאמר הנ"ל הן בתחום התכשיטנות והן בכל הנוגע לשמלות כלה.

טבעות ושמלות

אז הסגנונות הראשונים שאנו רוצים לדבר איתך עליהם אלו הם שמלות כלה מעצבות "קצפת" כשהחיבור הטבעי שלהן אלו הם טבעות מעוצבות. טבעות אירוסין מעוצבות אלו הן טבעות כשמן כן הן: בעלות עיצוב עכשווי, בעלות כל האלמנטים הכי מעניינים כרגע "בשוק התכשיטנות", בדרך כלל מדובר על עיצובים "זעקניים" שאי אפשר להתעלם בדיוק כמו שמלות קצפת שהן יפהפיות, גדולות ואי אפשר להתעלם ולכן החיבור של השניים הוא הכי טבעי.

טבעת אירוסין קלאסית עם שמלה נופלת. מה הכוונה? ובכן, הטבעת הקלאסית מוכרת לנו גם בשם "טבעת סוליטר", היא טבעת המעוצבת באופן עדין מאוד, בעלת יהלום גדול ומרכזי אחד והיא מתאימה לכל התקופות (כלומר, גם אם בעוד מספר שנים טובות בת זוגתך תחליט שהיא מעוניינת לענוד את הטבעת, היא עדיין תיחשב כאטרקטיבית מבחינה עיצובית), השמלה שהכי מתאימה לה היא "השמלה הנופלת", כלומר, שמלה כביכול פשוטה בעיצוב שלה, בעלת מחשוף קל אך בעלת עניין גדול.

מה לגבי טבעת בסגנון וינטאג'? אנחנו מאוד שמחים ששאלת כי מדובר על אחת השאלות הנפוצות ביותר בתחום. טבעת וינטאג' נחשבת כמושלמת כאשר מעוניינים להתאים בין טבעת אירוסין לבין שמלת כלה. השילוב של עיצוב עכשווי עם נגיעות של וינטאג', יכול להתאים בצורה נהדרת. ניתן למצוא שמלות יפהפיות המשלבות בין עיצובים עכשווים אך שומרות על "העיצובים המסורתיים של פעם"

חשוב לזכור: השילוב של הטבעת והשמלה איננו "קריטי" לכולן ולכן חשוב להשקיע כאשר אתה מודע לכך שבת הזוג אוהבת להתאים את האלמנטים שהיא עונדת ולובשת. אין ספק שמדובר על אפשרות נהדרת המוכיחה שאתה בחור משקיען שחושב על כל הפרטים!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5