אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

לא רק טבעת אירוסין: תכשיטים נוספים לקראת אירוע החתונה

לכל גבר אותה המשאלה: להגשים לבת הזוג שלו את חלום הצעת הנישואין עם טבעת אירוסין שמאז ומתמיד היא חלמה עליה. אז נכון, חשוב מאד להתמקד בחיפוש אחר הטבעת ולהשקיע המון תשומת לב בכל אלמנט ואלמנט בה, אך גם חשוב לזכור כי לצד טבעת האירוסין, ישנם עוד אירועים המקיפים את אירוע החתונה המצדיקים הענקת תכשיט.

לאהבה אין גבולות, וכך גם לנתינה המגיעה מאהבה גדולה שלא ניתן להסביר אותה במילים. לפניכם, המדריך הקצר לכל האירועים הסובבים את אירוע החתונה:

 

בהצעת הנישואין: הטבעת שהיא תמיד חלמה לקבל

ראשית, הצעת הנישואין. לא ניתן לדבר על אירוע החתונה מבלי לדבר על ההצעה המרגשת והנדירה שהופכת אתכם למאורסים. אכן, המסורת היא זו שמכתיבה את הטון, ובהצעת הנישואין נהוג להעניק טבעת אירוסין. ישנם אלו המחפשים חלופות אחרות ויוצרים הצעות אלטרנטיביות, אך חשוב לזכור כי הנשים מחכות ומצפות לטבעת בלבד.

הטבעות המוצעות כוללות טבעות מזהב לבן וצהוב, כמו גם טבעות עם יהלומים ברמות שונות של צבע וניקיון, משקלים שונים וחיתוכי יהלומים שונים. חשוב לציין כי הבחירה לא יכולה להתבסס על רכישה חפוזה, אלא שההמלצה היא לבצע את הרכישה בכמה שלבים שונים: התמקדות על סוג מסוים של טבעות, סינון ראשוני ובחירה סופית.

 

באירוע האירוסין: תכשיט נוסף כמחווה רומנטית

אירוע החתונה הוא אירוע נדיר שחוגגים אותו פעם אחת בחיים. זו הסיבה בין היתר שהזוגות המאורסים מחפשים עוד אירועים נוספים לחגוג אותם בכדי להעצים את אפקט החגיגה הגדול. על כן, ישנם אלו שבוחרים לחגוג גם אירוע אירוסין: אירוע המשותף לבני המשפחה ולחברים הקרובים, שהבסיס לו הוא הכרזת האירוסין בצורה רשמית אל מול המעגל הקרוב ביותר.

אירוע שכזה לרוב נחגג בארוחה משותפת, וגם בו נהוג להעניק מתנה. איזו מתנה נהוג להעניק? תכשיט נוסף המצטרף אל טבעת אירוסין. מה כדאי להעניק? תכשיט המתכתב עיצובית עם הטבעת, כאשר ניתן להעניק שרשרת, עגילים או צמיד – אך בשום פנים ואופן לא טבעת נוספת.

 

אירוע החינה: החלפת מתנות – מצמיד ועד עגילים

האירוע האחרון שנחגג לפני אירוע החתונה הוא אירוע החינה. אירוע זה הינו אירוע שהיה נחשב בעבר לכזה הנחגג רק על ידי זוגות שהאמינו במסורת מסוימת, אך כיום מדובר על אירוע שללא כל קשר למוצא או דבקות במסורת, נוהגים לחגוג אותו ולשמוח איתו. אירוע החתונה מגיע פעם אחת בחיים, זוכרים?

על כן, חשוב להיצמד אל כל סיבה למסיבה. באירועי החינה מחליפים בני הזוג מתנות, וגם כאן המתנות החביבות ביותר והעדיפות ביותר הן התכשיטים. איזה תכשיט כדאי להעניק? צמיד, שרשרת או עגילים. כדאי לתכנן מראש את הרכישה, כאשר בהצעת הנישואין תוענק טבעת, באירוע האירוסין תכשיט נוסף ואילו באירוע החינה עוד תכשיט נוסף שיסגור את מעגל המתנות.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5