אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

כן, עוד ישנם מיתוסים על טבעות האירוסין

1.בלי מידה מדויקת לא ניתן לרכוש טבעת

לא נכון. האם עליך לדעת מה המידה המדויקת של הטבעת של בחירת לבך כדי לרכוש לה טבעת? בוודאי שלא. כיום, תוכלו לרכוש עבורה טבעת אירוסין מהודרת ולהעניק לה אותה. במידה ומדובר על טבעת שלבסוף מתגלה כקטנה או כגדולה, הרי שניתן לקבל שירות מלא מחנות התכשיטים בה רכשתם את הטבעת, ולהתאים אותה למידות שלה. טבעות אירוסין, כמו כל טבעת אחרות, יעברו דרך ידיים מקצועיות על מנת להפוך אתכם למרוצים.

 

2.טבעת קונים רק מקולקציה חדשה

לא נכון. כן, גם בענף טבעות האירוסין ישנן קולקציות חדשות שלעתים מחליפות דגמים ישנים, ולעתים רק מתווספות אל דגמים קיימים. חשוב לזכור כי טבעות אירוסין אמורות לשמח את בחירת לבכם, ולא להיות טרנד אופנתי מובהק. המשמעות של הקולקציה החדשה היא בסך הכל תוספת של דגמים נוספים לבחירה, ולא לגרום לכם להעדיף את הדגמים האלו על פני אחרים. עשו בחירה מושכלת ונבונה עם רכישת הטבעת, המבוססת על הטעם האישי של בת הזוג שלכם.

 

3.בלי צוות יועצים לא רוכשים טבעת

לא נכון. מי אמר שעל מנת לרכוש את הטבעת, עליכם לכנס את כל החברים והמשפחה על מנת לשמוע את דעתם? לא רק שלא מדובר על משהו שחובה לעשות, אלא במקרים רבים אף מומלץ לא לעשות זאת כלל. לעתים ריבוי הדעות רק מבלבל אתכם ולא נותן לכם את החיזוק שהייתם צריכים. תוכלו לרכוש טבעות אירוסין בלי שום עצה מאף חבר או קרוב משפחה, ועדיין לעשות בחירה מוצלחת שתשמח את בת הזוג שלכם במעמד הצעת הנישואין.

 

4.בלי הלוואה לא ניתן לרכוש טבעת ראויה

לא נכון. האמת, שאפשר לסמן את הסעיף הזה כ"ממש לא נכון". ישנו מיתוס על טבעות אירוסין המסמן אותן כטבעות יקרות שעל מנת לרכוש אותן, צריך להגיע עם הון רב. אז מצד אחד אכן מדובר בטבעות בעלות חשיבות אדירה, אך אין זה אומר שאתם צריכים לפשוט רגל כדי לקנות טבעת נפלאה לבת הזוג שלכם. כיום, יותר מתמיד, ישנו מבחר עצום של טבעות, המאפשר לכם לבחור מתוך מנעד רחב של מחירים. אתם אלו ששולטים בתקציב, ולא אף אחד אחר.

 

5.בחנות התכשיטים קונים. בבית? בוחרים.

לא נכון. חשבתם שמלאכת הבחירה של טבעת האירוסין היא שלכם בלבד? לא נכון. בחנות התכשיטים אתם למעשה עושים את הצעד הסופי שלכם ורוכשים אותה, אך תשמחו לגלות שהמוכרנים מחכים לכם עם ניסיון וידע רב שיכול לשרת אתכם במעמד הרכישה ועוד לפניו. אתם מתלבטים על דגם מסוים? רוצים שיסייעו לכם בבחירה דרך עיניים מקצועיות? אתם לא לבד! אם יש מישהו שכדאי לשמוע לעצתו הוא אנשי המקצוע בחנות התכשיטים, המתחייבים להוציא אתכם מרוצים ועם טבעת נוצצת לאהובת לבכם.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5