החנות המדהימה שלנו נפתחה

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

כל מה שחשבתם שאתם יודעים על הטבעות היוקרתיות

כשאתה מתייעץ עם החברות הטובות של בת הזוג שלך לגבי הקווים לדמותה של טבעת האירוסין המושלמת, לא אחת ההמלצה הניתנת לך היא לחפש דגמים של טבעות אירוסין יוקרתיות. לעתים, ישנם גברים שלא באמת יודעים מה עומד מאחורי מילת התואר "קלאסי", כך שהבחירה לעתים מתמקדת דווקא על דגמים אחרים. לפניך, כל מה שחשבת שאתה יודע על הטבעות היוקרתיות...

 

טבעות אירוסין יוקרתיות מגיעות ללא יהלומים

מדובר כנראה על הטעות הנפוצה ביותר שהמון גברים עושים. טבעות אירוסין יוקרתיות הן בראש ובראשונה טבעות עם יהלומים. המון פעמים המילה "קלאסי" מייצרת את הקישור של עיצוב צנוע, סולידי ואלגנטי ונטול כל קישוט או אלמנט עיצובי. בהקשר של טבעות האירוסין, המילה "קלאסי" מציינת את העל זמניות ואת הדגם שהמון נשים היו שמחות לקבל. הדגמים הקלאסיים ידועים בעיקר כדגמי טבעות הסולייטר. טבעות אלו מאופיינות ביהלום מרכזי אחד הניצב במרכז הטבעת, ואלו הן הטבעות הפופולאריות ביותר במעמד הצעות הנישואין.

 

טבעות אלו בהכרח טבעות זולות יותר

בדיוק מאותה סיבה שישנם גברים שסבורים כי טבעות אירוסין יוקרתיות אינן טבעות עם יהלומים, הרי שרבים נוטים גם לחשוב כי טבעות אלו הן בהכרח הטבעות הזולות ביותר. אומנם ישנם גברים שמציעים נישואין עם טבעות ללא יהלומים, אך מדובר על נתח קטן מאד ואילו מרבית הגברים אכן מציעים את ההצעה המרגשת עם טבעת משובצת ביהלום או יהלומים. הטבעות היוקרתיות כאמור מגיעות גם הן עם יהלומים, כך שהן לא הטבעות הזולות ביותר. אם אתה מחפש אחר טבעת זולה, הרי שההמלצה עבורך היא להתמקד על טבעות עם יהלומים שהמפרט שלהם בכל הקשור לרמת הניקיון והצבע הינו נמוך יותר – כך שהעלות הסופית גם זולה יותר.

 

הזהב הצהוב הוא זה המאפיין את הטבעות היוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות מגיעות גם כטבעות זהב צהוב וגם כטבעות זהב לבן. חשוב להבין כי כפי שצבע הזהב אינו משפיע על עלות הטבעת, כך גם הצבע אינו משפיע על התואר קלאסי. צבע הזהב הינו עניין של טעם ומבוסס בסופו של דבר על הרכב המתכות. מה שהופך טבעת קלאסית לכזו הוא בעיקר הקו העיצובי המוביל אותה – טבעת מזהב עם יהלום במרכז, כך שאין כל קשר בין צבע הזהב ובין טבעת קלאסית או לא.

 

הטבעות היוקרתיות מיושנות יותר

אם יש דבר שאי אפשר להגיד על הטבעות היוקרתיות הוא שהן מיושנות. התואר "קלאסי" מציין נצחיות ועל זמניות, כך שלא ניתן לקשור את טבעות אלו עם מונחים של משהו ישן או לא רלוונטי. הטבעות האלו הן טבעות שצועדות כבר עשרות שנים בראש המכירות והן מתגלות שוב ושוב כבחירה האידיאלית של המון נשים. אם אתה מחפש דגם בעל קו עיצובי שאינו מודרני, הרי שטבעות הוינטאז' הן אלו המגלמות בתוכן קווים עיצוביים נוסטלגים יותר.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5