אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

כל מה שאסור לעשות עם רכישת טבעת האירוסין

 ללא כל ספק מדובר כנראה על אחת מהרכישות המשמעותיות ביותר שגברים מבצעים בחייהם, שכן לא מדובר רק על מתנה, אלא גם על אמצעי שדרכו זוכים בלבה של האישה האחת. אז רגע לפני שאתה יוצא לחפש את טבעת החלומות, הנה כל מה שחשוב שלא תעשה.

 

לחכות לרגע האחרון

לא משנה אם אתה עתיד להציע לה נישואין בעוד חודש או בעוד חצי שנה – לא משאירים את הרכישה לרגע האחרון. ברגע שאתה יודע שאתה הולך להציע לה נישואין, כדאי שתתחיל לבדוק על טבעות לרבות מיון טבעות בקטלוגים, הגעה אל חנות התכשיטים על מנת לראות את הטבעות ולהתרשם מהן, ואפילו לבצע את הרכישה. בעת שתחכו לרגע האחרון, גם תפעילו על עצמכם לחץ, וגם לא בטוח שהדגם שלו אתם כמהים יהיה זמין לכם מעכשיו לעכשיו.

 

לא לדעת מה אתם רוצים

איך מגיעים אל חנות התכשיטים? נרגשים ועם כיוון מסוים של טבעת אירוסין. כמובן שתוכלו להגיע אל חנות התכשיטים ולקבל שירות מלא ואדיב שדרכו תמצאו את הטבעת המיוחדת שלכם. יחד עם זאת, ההמלצה היא שתערכו מיון מקדים דרך הקטלוג האינטרנטי של החנות, על מנת שתהיו מפוקסים יותר וממוקדים יותר ביחס לבחירה שלכם. מדוע? המגוון של הטבעות לא קטן בכלל, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מבולבלים ומתקשים למצוא את הטבעת שלכם.

 

לוותר על אריזה מהודרת

איך אתם הולכים לשלוף את הטבעת במעמד הצעת הנישואין? רק דרך קופסה מהודרת. לעתים, ההתרגשות הגדולה של רכישת הטבעת וההתרגשות הגדולה יותר הכרוכה בהפקת הצעת הנישואין, מביאה לא מעט גברים לשכוח אביזר חשוב מאד בהצעה: האריזה. כמובן שבחנות התכשיטים תקבלו אריזה מהודרת ההולמת את ההצעה, אך ישנם הגברים שרוצים לרכוש אריזה אחרת בנפרד מסיבות שונות. אל תשכחו שאריזת הטבעת היא חלק בלתי נפרד מההצעה.

 

להקל ראש בבחירה

דבר חשוב לא פחות, הוא לא להקל ראש בבחירת הטבעת. טבעת אירוסין שונה מכל תכשיט אחר שאי פעם קניתם. בעוד תכשיטים אחרים מסתמנים כמתנות מזדמנות המוענקות באירועים שונים, את טבעת האירוסין אתם מעניקים כמתנה מלב אל לב, שדרכה תפלסו את דרככם לחיים מאושרים עם אהובת לבכם. השקיעו בטבעת וזיכרו כי מדובר בטבעת שתעניק לכם את התשובה לה אתם כמהים.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5