אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

כל המיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

אתם מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין זהב לבן והמיתוסים הרבים סביב הזהב הלבן עוצרים אתכם? לפניכם המיתוסים הגדולים שאכן הגיע הזמן לנפץ אותם!

 

הזהב הלבן אינו זהב אמיתי

אחד המיתוסים השכיחים ביותר הנקשרים עם טבעות אירוסין זהב לבן נוגע לטיבו ואיכותו של הזהב הלבן. רבים סבורים כי מדובר על כסף ולא על זהב, אך אין זה נכון. הזהב הלבן אכן מעורבב עם מתכות אחרות בצבע לבן הכוללות בין היתר ניקל, אבץ ופלדיום. מה שרבים לא יודעים הוא שגם לאחר שמערבבים את כל המתכות יחד, עדיין נותר לו גוון זהוב, ועל כן מצפים את הטבעות ויתר התכשיטים מהזהב הלבן בשכבה של רודיום. תפקידו של הרודיום הוא לייצר שכבה לבנה יותר ולהעניק לטבעת או לתכשיט ברק. דעו כי בעת שאתם מעניקים טבעות אירוסין זהב לבן, אתם מעניקים טבעת מזהב – כך שערכה של הטבעת נשמר והיא הולמת בהחלט אירוע מרגש ויוצא דופן כמו הצעת הנישואין.

 

טבעות מזהב לבן מתאימות רק לנשים בהירות

המון פעמים ישנה נטייה לתחום בין טבעות אירוסין זהב לבן בין הטבעות מהזהב הצהוב: הטבעות מהזהב הלבן מתאימות לנשים בהירות ואילו הטבעות מהזהב הצהוב מתאימות לנשים כהות. מדובר על תחימה שאינה בהכרח נכונה והיא בעיקר מגבילה אתכם, הגברים המעוניים לרכוש טבעת אירוסין. התחימה הזו במידה רבה דומה לתחימה המבקשת להמליץ לנשים בהירות ללכת עם חולצות לבנות ולנשים כהות עם חולצות שחורות. מדובר בסופו של דבר על העדפה אישית כך שלא ניתן לקבוע בשביל הנשים מה הן אוהבות, מעדיפות ואיזו טבעת הן היו שמחות לקבל. תוכלו להעניק טבעת מזהב לבן לאישה עם גוון עור בהיר וגם עם גוון עור כהה.

 

יהלומים לא משתלבים טוב על זהב לבן

חד וחלק, לא נכון. עולם המיתוסים הגיע גם לשילובם של יהלומים על סוגי זהב שונים. את היהלומים תוכלו לשבץ על כל טבעת מכל סוג של זהב, לרבות טבעות אירוסין זהב לבן. אכן, היהלומים בולטים יותר על טבעות מזהב צהוב מאחר וישנו ניגוד בצבעים כך שהיהלום הופך להיות מאד בולט על טבעת שהגוון שלה זהוב. יחד עם זאת, מאחר והיהלומים מאופיינים בברק מרהיב, הם נותרים נוצצים ובולטים על כל סוג של זהב, לרבות הזהב הלבן. על כן, אם אתם מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין זהב לבן, דעו כי גם עליהן היהלומים משתלבים בצורה יוצאת מן הכלל והן ירגשו ללא כל ספק את הנשים שיקבלו אותן.

 

הזהב הלבן יקר הרבה יותר

מיתוס נוסף ונפוץ הוא ביחס לעלות של הזהב הלבן אל מול הזהב הצהוב. כשם שישנם אלו שבטוחים כי הזהב הלבן הוא בעצם כסף ולא זהב, כך גם ישנם אלו הסבורים כי מסיבה זו הזהב הצהוב הינו יקר יותר. עליכם לדעת כי הצבע של הזהב הוא רק מעטפת אסתטית והוא לא מה שקובע את מחיר הטבעת. מה שמשפיע בעיקר על מחירי הטבעות הם פרמטרים כמו עיצוב הטבעת וגודל היהלום ורמת הינקיון שלו. מה שמשפיע בנוסף על מחיר הטבעת הוא ההרכב שלה: ככל שיהיה בטבעת יותר זהב ופחות מתכות אחרות, כך העלות שלה נוסקת.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5