בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

כך תשדרגו בקלות את הצעת הנישואין

המטרה הגדולה שלכם, הגברים, היא להפוך את הצעת הנישואין למרגשת אפילו יותר ממה שהיא מלכתחילה. תשמחו לגלות, כי יש תוכלו לשדרג את ההצעה ולהפוך אותה ליותר מרגשת. איך עושים זאת? כל הדרכים לפניכם.

קופסה מיוחדת לטבעת

הרי כולם יודעים: לא מסתכלים בקנקנן, אלא במה שיש בתוכו. למרות זאת, בהצעת הנישואים יש לקנקנן תפקיד חשוב ביותר! בעת שבחרתם טבעת אירוסין לבחירת לבכם, הרי שחשוב מאד לארוז אותה באריזה יפה וחגיגית. הצעת הנישואין אינה הצעה שבה נשלפת טבעת, מוצעת ההצעה וכך היא מסתיימת, אלא מדובר על טקס של ממש שחלק בלתי נפרד ממנו, הוא הוצאת הקופסה המהודרת בה ארוזה הטבעת ופתיחתה בעדינות. ללא קופסה ייחודית, הרי שיורגש בחסרונו של אלמנט מרכזי בהעצת הנישואין, אך עם קופסה מהודרת ומיוחדת – הרי שאתם גורמים להתרגשות שיא.

מעניקים תכשיט נוסף מלבד הטבעת

בהצעת הנישואין אתם למעשה אומרים לבחירת לבכם שאין דבר שאתם אוהבים יותר ממנה. לכן, אתם בוחרים טבעת אירוסין מושקעת, חגיגת ונוצצת שתהפוך את ההצעה ליום המרגש ביותר בחייה של אהובתכם. למרות שהטבעות הן התכשיט המוביל בהצעות, תמיד תוכלו לשדרג את ההצעה ואת מימדי ההתרגשות בעת שתקנו במתנה לבחירת לבכם תכשיט נוסף כדוגמת צמיד, עגילים או שרשרת. כמובן שאת התכשיט הנוסף תוכלו להתאים לטבעת שבחרתם, או לבחור בתכשיט נוסף העומד בפני עצמו.

טבעת שעיצבתם בעיצוב אישי

כיום ישנו טרנד חזק, שבו מעצבים את טבעת האירוסין בעיצוב אישי. לצד מגוון הטבעות הרב שעומד לפניכם וממנו תוכל לבחור, הרי שתוכלו גם להגיע עם דגם או רעיון אודות טבעת אירוסין, ותשמחו לגלות שאת החזון הזה תוכלו להפוך למציאות. בעת שמעניקים טבעת אירוסין בעיצוב אישי, אתם מבטיחים כי את הטבעת הזו בחירת לבכם לא תראה אצל אף אחת אחרת, ושמדובר על דגם ייחודי שיצא מלבך והגיע עד אליה. כך הופכים את הצעת הנישואין למרגשת יותר. אם גם אתם מעוניינים בעיצוב אישי ניתן ליצור איתנו קשר - לפרטים נוספים לחצו כאן.

טבעת אירוסין עם יהלום

אחד מהדברים שלא השתנו לאורך ההיסטוריה הוא העובדה כי היהלומים היו ונותרו החברים הטובים ביותר של האישה. תתפלאו, אך החברות ההדוקה בין הנשים והיהלומים מוכיחה עצמה גם בהצעות הנישואין. תוכלו לבחור טבעת אירוסין משובצת יהלום או יהלומים, וכך להפוך את מימדי ההתרגשות באירוע הצעת הנישואין לגדולים משחשבתם. טבעת עם יהלום  היא טבעת שקשה להישאר אדישים אליה, ואם אתם מוצאים עצמכם חוששים לגבי מידת שביעות רצונה של אהובתכם.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5