אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

כך תשדרגו את הצעת הנישואין שלכם

עוד לפני שרכשתם את הטבעת נדמה כי אתם רואים רחוק מאד לעתיד: בית משותף, ילדים, זוגיות בריאה ותא משפחתי גדול ומאושר. כדי להגשים את חלום האהבה הגדול שלכם, עליכם לעבור כמה צעדים משמעותיים הכוללים בין היתר את רכישת טבעת האירוסין והצעת הנישואין הגדולה. לאחר שהתשובה החיובית תגיע, תתחילו לבנות את החיים המשותפים שלכם ביחד. אז כן, הדרך אל לבה של אישה עוברת בחנות התכשיטים שבה תבחרו את הטבעת המתאימה לה ביותר, וכמובן שבהצעת הנישואין המרגשת. איך תציעו נישואין? ההחלטה היא לגמרי שלכם! איך תוכלו לשדרג כל הצעה שלא תציעו? התשובות לפניכם.

 

את החתונה תתעדו? תעדו גם את הצעת הנישואין:

 

אירוע החתונה הוא אירוע שגדוש באורחים וגם במצלמות. נדמה שזה היה רק לפני כשני עשורים כשרחבת הריקודים הייתה מורכבת מקהל המוזמנים שלכם וצלם אחד בלבד. כיום המצב הוא לגמרי אחר ואירועי החתונה כיום מצויידים בכמה צלמי סטילס, צלם מגנטים, מצלמת רחף ועוד צלם וידאו. את אירוע החתונה שלכם תתעדו מכל עבר על מנת ליהנות מהרגעים המרגשים גם בעתיד? עשו את אותו הדבר גם הצעת הנישואין! בחרו טבעת אירוסין, קבעו מראש עם צלם שיתעד את ההצעה ותוכלו לצפות בה לאחר מכן שוב ושוב. מובן שמאחר וההצעה היא הפתעה גדולה, עליכם לתכנן עם הצלם את ההצעה לפרטים לרבות הזווית שבה הוא יעמוד וממנה הוא יצלם.

 

הפכו את ההצעה להצעה עם קהל יקר ללבכם:

 

במרבית המקרים הצעות הנישואין נערכות כהצעות בארבע עיניים. אכן, הרומנטיקה הגדולה והאינטימיות האמיתית היא זו הפועמת רק בלבכם, אך אירוע כמו הצעת נישואין הוא אירוע מרגש לקהל החברים ובני המשפחה שאוהבים אתכם ללא גבולות. כיום, יותר ויותר זוגות בוחרים להפוך את ההצעה לפומבית יותר וכך ליהנות מאהבה שמקיפה אותם מכל עבר. דמיינו לעצמכם את הרגע שלאחר ההצעה: חגיגה גדולה, אופוריה שלא ניתן לתאר ובעקר שמחה גדולה שתציף אתכם. תוכלו לערוך הצעה שכזו במסעדה, כמסיבת הפתעה, באירוע שבו נוכחים כל היקרים או בבילוי משותף אחר. ומיד לאחר ההצעה? יהיה אפשר להתחיל לדבר על שמלות כלה של שלומית אזרד, על מתחמי אירועים ועל התאריך הגדול...

 

טבעת להצעת הנישואין, תכשיט כמחווה רומנטית:

 

כל הצעות הנישואין, ללא יוצא מן הכלל, נערכות עם טבעת אירוסין מרהיבה שנבחרה מתוך מבחר עשיר מאד של טבעות. בת הזוג שלך מצפה אומנם לטבעת, אך היא לא מצפה לתכשיט נוסף שיוענק לה כמחווה רומנטית. טבעת האירוסין היא תכשיט לכל דבר, אך היא תכשיט סימבולי המקושר ישירות עם הצעת הנישואין. תוכל לשדרג את ההפתעה ואת ההתרגשות יוצאת הדופן עם תכשיט נוסף שתעניק לה שישיקף בפניה עד כמה אתה אוהב. תכשיט שכזה יכול להיות צמיד עדין או זוג עגילים. וכעת? אתם מאורסים!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5