אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

יהלומים מסביב לעולם

טבעות אירוסין יכולות להיות מרשימות ויפות גם מבלי לשבץ עליהן יהלומים, אך נדמה כי טבעת המשובצת ביהלומים מעניקה אפקט ייחודי ויוקרתי. עבור רבים טבעת אירוסין אינה נחשבת לכזו אם אינה משובצת ביהלומים, כיום בשוק הטבעות ניתן למצוא מנעד רחב של טבעות, חלקן משובצות יהלומים וחלקן לא, אך מה שבטוח הוא שלא ניתן להתחרות בטבעת יהלומים.

את הטבעת משובצת היהלומים אנו רואים בצורתה המוגמרת אך על מנת להגיע לרמות גימור מושלמות עם היהלום המוכר לנו המונח בהרמוניה על הטבעת, היהלום והטבעת עוברים מספר שלבים בדרך. היהלום הגולמי מתחיל את דרכו במכרות יהלומים מסביב לעולם, ללא מכרות אלו טבעות אירוסין היו לבטח נמדדות על פי מדדים שונים ולא על פי היהולמים המשובצים. 

למידע נוסף על קביעת מחיר טבעת אירוסין לחץ כאן

 

הנציגות של יהלומים באסיה – סין והודו

סין, המדינה המזרח-אסיאתית מהווה מוקד מרכזי בכל הנוגע לעיבוד וליטוש היהלומים השונים שלבסוף משובצים על טבעות אירוסין. השוק בסין כל כך גדול ועד היום נמצא בנסיקה תמידית ולכן ממשיכים להפתח עוד ועוד מפעלים העוסקים בליטוש היהלומים לצד כוח עבודה זול אשר מאפשר סחר בתנאים הגונים. כאשר מדובר בסין מדובר על יהלומים באיכות גבוהה מאד, בעבודה מקצועית ובלתי מתפשרת ובעיקר במחירים המאפשרים תחרות ליתר המדינות היצרניות.

בדומה לסין, גם השכנה ליבשת – הודו, מהווה תפקיד מרכזי בכל הקשור לליטוש היהלומים והיא נחשבת לאחת מהמדינות המלטשות החזקות והמרכזיות בעולם. בתוך הודו עצמה ישנו ביקוש גדול ליהלומים למטרות שונות, ואילו מחוץ להודו המון מתעניינים בין היתר על מנת לעצב טבעות אירוסין מעוצבות עם יהלומים.

 

הבורסה ברמת גן – בעלת שם בתחום טבעות אירוסין ויהלומים

ישראל לא זרה לשוק היהלומים העולמי, וגם עבור הישראלים העיר רמת גן מתקשרת עם יהלומים ועם הבורסה השוקקת חיים בה. הבורסה ברמת גן הינה בעלת שם עולמי ונחשבת לאחת מענפי היהלומים הפעילים ביותר בעולם כולו. את השם צברה לה רמת גן בתחילת שנות ה-70 ומאז נמצאת הבורסה במגמת עלייה בהתעניינות בה. בישראל רואים מוקד מרכזי לליטוש יהלומים הודות למכשור המתקדם המפותח בארץ המאפשר רמות גימור איכותיות ומרשימות.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5