אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעת אירוסין כמו של הידועניות מבטיחה לך הצלחה? לא בטוח

ברגע שהלב שלך מאותת לך כי הגיע הרגע לכרוע ברך ולהציע נישואין, הוא גם מאותת לך כי עליך להתחיל בחיפוש אחרי טבעת אירוסין מרהיבה שתלווה אותך אל הצעת הנישואין. מדובר כנראה על הקנייה הכי מרגשת שתעשה אי פעם, ולכן אתה רוצה להבטיח כי הטבעת שתגיע לבסוף אל אהובתך, תהיה טבעת לא פחות ממושלמת! המון גברים נוטים לחשוב כי הטבעות של הידועניות הן אלו היפות ביותר, המוצלחות ביותר ואלו שבהכרח יוכתרו כסיפור הצלחה. האם כך הדבר? לא בדיוק. 

 

הידועניות עונדות את מה שהן אוהבות:

 

מובילות דעת הקהל הן נשים עם טעם אישי כמו כל בחורה אחרת. האם העובדה כי ידוענית מובילה עונדת טבעת מסוימת אומרת כי כל בחורה תאהב את אותה הטבעת? בהחלט לא! חשוב לזכור שטעם אישי בתכשיטים, או טעם אישי באופן כללי הינו דבר המשתנה בין בחורה לבחורה. חשוב מאד שלא תניח כי מה שהכי יקר, ומה שעונדות מרבית הידועניות, הוא בהכרח הכי מתאים לבת הזוג שלך.

 

לוקחים בחשבון כי לפעמים מדובר על חוזה פרסומי:

 

גברים יקרים, אל תטעו! לפעמים טבעות אירוסין שאתם רואים שהמפורסמות עונדות, הן טבעות שהן חלק מחוזה פרסומי שמן. כידוע, המון ידועניות מקבלות חוזים גדולים על מנת להיות פרזנטוריות של מותגים מסוימים. לא תמיד מדובר על מותגים גדולים, אלא לעתים מדובר דווקא על חברות קטנות שרוצות להתקדם ולהגיע לפסגה והן עושות זאת דרך אותן ידועניות. המשמעות היא שלא תמיד אותם מותגים הם מותגים המציעים בהכרח את הדגמים היפים ביותר והנחשקים ביותר. לכן, קחו בערבון מוגבל כל טבעת שאתם רואים על ידוענית וזיכרו כי הטעם של בת הזוג שלכם יכול להיות שונה משלה.

 

מה בת הזוג שלך אוהבת?

 

איך בכלל מחפשים טבעת אירוסין אם כן? התשובה לכך די פשוטה: הטעם האישי של בת הזוג שלך. המטרה של הטבעת היא לשמח את אהובת לבך, ואם לא די בכך, גם להבטיח כי תקבל תשובה חיובית להצעה שלך. לכן, חשוב שתדע מה הטעם של  אהובתך בטבעות: האם היא אוהבת זהב צהוב או לבן, האם היא אוהבת טבעות מעוצבות יותר או קלאסיות יותר, והאם היא בכללה מעדיפה טבעות עם יהלום.

 

יש טבעת? עכשיו תכנן את ההצעה המרגשת:

 

אחרי שתמצא את הטבעת האחת שתלווה אותך אל הצעת הנישואין, כל שנותר לך הוא לתכנן הצעת נישואין מחוץ לקופסא לדוגמה: טיסה בשמי הארץ. אהבה כל כך גדולה חייבת לבוא לידי ביטוי בהצעה מרגשת ויוצאת דופן. יש לך הזדמנות אחת ויחידה לרגש את מי שאתה הכי אוהב, ועל כן חשוב לחשוב מחוץ לקופסא כדי ליצור אפקט גדול והתרגשות ענקית. מזל טוב!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5