אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעת אירוסין וינטאג'

הפיתוחים הטכנולוגים בעיצוב תכשיטים והפתיחות לרעיונות חדשים, הביאו איתם מגוון רחב של טבעות אירוסין וכל אחת בעיצוב שונה וייחודי. יחד עם זאת ישנן טבעות אירוסין במראה קלאסי ששומרות על מעמדן לאורך השנים כמו טבעות האירוסין בסגנון סוליטר

טבעת אירוסין סוליטר- מושפעת מעיצוב נקי של טבעת העשויה זהב צהוב, לבן או אדום ובמרכזה יהלום יחיד. משמעות המילה סוליטר הינה מתוך הביטוי סולו, כלומר יהלום יחיד. גם היום טבעת זו היא בין העיצובים הכי מבוקשים היום בתחום טבעות האירוסין.

אך עם השנים גבר הביקוש לטבעות אירוסין מיוחדות, טבעות אירוסין שלא עומדות בסטנדרט הרגיל של טבעות אירוסין, אלא טבעות בשילוב של אבני חן יקרות עם יהלומים, ולאו דווקא יהלום לבן המשובץ במרכז הטבעת.

טבעות אירוסין וינטאג'- עם הזמן נכנסו לתחום של טבעות האירוסין גם אבני החן היקרות, פריצת הדרך בתחום הייתה בהשפעת טבעת האירוסין של דיאנה הנסיכה מוויילס, שבחרה מתוך מבחר של טבעות אירוסין שהוצע לה על ידי הנסיך צ'ארלס, טבעת המשובצת באבן ספיר כחולה בחיתוך אובלי (צורת אליפסה). הטבעת התאפיינה במראה עתיק עם נגיעות של עיצוב מודרני, שזו הקו המנחה של עיצובי הטבעות בסגנון וניטאג' היום.

טבעות אירוסין מסוג זה מאוד מבוקשות היום בתחום העיצובים, בגלל הייחודיות שלהן מול טבעות אחרות, השילוב של עיצוב מיוחד של הטבעת יחד עם שימוש באבני חן יקרות בצבעים שונים וסגנונות חיתוך שונים. מעניקים לכל טבעת מראה ייחודי ועשיר.

להלן כמה מהעיצובים הנחשקים בתחום טבעות בסגנון וינטאג':

טבעת בסגנון הנסיכה- כפי שציינו טבעת האירוסין של הנסיכה מוויילס הייתה אחת מהעיצובים הראשונים בתחום, ומאז נעשו לא מעט שינויים אך המוטיב המרכזי של העיצוב נשאר. אבן חן במרכז הטבעת בצורת חיתוך אליפסה מאורכת וסביבה יהלומים קטנים, אפשר כמובן להחליף האבן חן, לרובי, ספיר צהוב, ואף להשתמש ביהלום וסביבו אבני חן יקרות או יהלומים שחורים, יש אין סוף של אפשרויות משחק בעיצוב במרכזי ובשימושים באבנים שונות.

טבעת אירוסין עם יהלום בחיתוך מלבני- עוד צורת חיתוך של אבנים יקרות  שהייתה נפוצה בעת העתיקה הייתה חיתוך מלבני, היום משתמשים בצורת החיתוך הזו גם ליהלומים ולגם ואבני חן יקרות וחצי יקרות, צורת החיתוך מעניקה לטבעת מראה עתיק, כאילו עברה בירושה במשך דורי דורות. וכמובן ניתן לשבץ יהלומים צדדים בחיתוך באגט (מלבן דק).

כל טבעות האירוסין בסגנון הוינטאג' מתאפיינות במראה עשיר וססגוני שהיה נהוג בעת העתיקה. יופיים הייחודי מעניק תחושה לסובבים כי זוהי טבעת המועברת בירושה מדור לדור. טבעות אירוסין מסוג זה יכולות להוות השקעה לטווח הארוך השימוש ביהלומים ואבני חן יקרות אחרות מעניקה לטבעת ייחודיות שבשנים הבאות יעלו את ערכה. בדומה להשקעות נדל"ן שהביקוש לדירות עולה על ההיצע מחירי הדירות עולים, זו הסיבה שהרבה אנשים מחפשים דירה להשקעה, על מנת להבטיח לעצם נכס עתידי שיכולו להפיק ממנו רווחים לאורך השנים (לעוד פירוט על השקעות נדל"ן לחצו כאן). כך גם טבעות יהלומים, היהלומים הם משאב הולך ונעלם, עם השנים המכרות כבר לא יפיקו יהלומים והם יפכו להיות מוצר נדיר ששווי יקר מאוד, גם היום מחירי היהלומים גבוהים יותר מכל אבן חן יקרה אחרת, בגלל הנדיקות של משאב זה. בעתיד טבעות אירוסין שהם חלק בלתי נפרד מחיינו היום יהוו השקעה לכל דבר.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5