אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין תן לנו לכוון אותך

אנו יודעים, זה לא פשוט כל כך לבחור טבעת אירוסין על אחת כמה וכמה שאתה, איך נאמר זאת בעדינות...לא מתמצה עד כדי כך בתחום התכשיטנות בכלל ובתחום טבעות האירוסין בפרט אך אל דאגה, בדיוק בשביל כך אנו כאן בשבילך! במאמר הבא נפרוש בפנייך מספר כללים שיוכלו לכוון אותך לקנייה נכונה ולא פחות חשוב מכך – חכמה מבחינת המחיר. מוכן? יצאנו לדרך!. רגע לפני שנתחיל, הינך יכול ליהנות ממאמר נוסף העוסק בשיטות להציע לבת הזוג האהובה שלך נישואין: 5 רעיונות מקוריים להצעת נישואין.

כיצד למצוא טבעת אירוסין בתקציב שלך?

אז כיצד תוכל להצליח לשלב בין השניים – בין רכישה שבת הזוג שלך תאהב ועדיין להצליח להישאר בגבולות התקציב שהצבת לעצמך? ובכן, נתחיל את הנקודה הראשונה של השאלה העוסקת בתכשיט שבת הזוג שלך תאהב.

על מנת להוריד מעט "את הלחץ" שאתה, סביר להניח, חש כעת, אנו רוצים להסביר לך שמדובר על בחירה פשוטה ומדוע? ובכן, טבעות אירוסין מתחלקות למספר קטגוריות. נתחיל עם צבע הטבעת – זהב צהוב או זהב לבן. לרוב ניתן בקלות לדעת האם בת הזוג חובבת צבע כזה או אחר על ידי הצצה מהירה אודות התכשיטים שיש לה בקופסת התכשיטים – אם יש שם יותר תכשיטים בצבע זהב צהוב אז מומלץ לבחור טבעת אירוסין בצבע זהב צהוב.

החלוקה השנייה עוסקת ביהלומים או אבני חן. ניתן לומר שרוב אנשים חובבות יהלומים אך למעשה, ניתן גם למצוא נשים שמעדיפות טבעות מעט פחות "נוצצות", יותר סולידיות וצנועות ולכן הן יעדיפו את האפשרות השנייה של אבני חן. אודות סוגי אבני החן שקיימים, ניתן למצוא בקישור הבא: טבעות אירוסין עם אבני חן.

כעת, נתייחס אל הנקודה השנייה – המחיר. רבים לא יודעים זאת אך למעשה על ידי סקר שוק והשוואות מחירים ניתן להוזיל, באופן משמעותי את מחירה של טבעת האירוסין וכיצד? ובכן, כיום ישנן חברות רבות העוסקות בתחום, דבר שמוביל לתחרות על ליבו של הלקוח ולהוזלת מחירים. כל שצריך לעשות זה להיכנס לאתרי האינטרנט של חברות התכשיטים ולערוך "סינון" על ידי פרמטר של מחיר, כך ניתן להגיע אל טבעות שבאמת מתאימות מבחינת התקציב ולא להתפתות לטבעות אחרות.

מעבר לכך, תמיד ניתן להוזיל במחירה של הטבעת על ידי "הורדת פרמטרים" שונים, כמו למשל: הורדת משקל הזהב של הטבעת, בחירת יהלום עם קריטריונים פחות איכותיים (דבר שמוזיל רבות את המחיר), עיצוב פחות יוקרתי ואפשרויות נוספות. מחפש פרטים נוספים על השילוב של בחירת טבעת אירוסין והתקציב שלך לכך? הקלק כעת על הקישור הנלווה: השילוב בין בחירת התקציב לבחירת טבעת האירוסין.

כאמור, טבעות מהממות ניתן למצוא גם אצל דוגמניות אשר נרכשו על ידי בני זוגם במיטב כספם, סוכנות מקצועית.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5