אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין עשרת הנבחרים ביותר!

 

 

טבעת אירוסין Foliani

טבעת אירוסין שלא רואים כל יום. טבעת אירוסין זו בעלת 4 יהלומים מרהיבים בעלי רמות גבוהות במיוחד של גימור, חיתוך וברק. היהלומים משובצים בשלמות מעודנת על גבי 14K זהב צהוב

4,200 ש"ח

 

 

 

 

טבעת אירוסין Andria

טבעת כה עדינה וכה אלגנטית. מה הופך אותה לכזו? אולי אלה 20 היהלומים ואבני הצד בשיבוץ כוסות, המשובצים בשלמות על גבי 14K זהב צהוב. אולי זו העיצוב הקלאסי והישיר שלה. ואולי אלה שני הדברים גם יחד.

3,600 ש"ח

 

 

 

טבעת אירוסין AEMILIA

טבעת אירוסין זהב צהוב/לבן נותן מראה מיוחד יחד עם לא פחות מ-20 יהלומים נוצצים. טבעת האירוסין הזו היא מסוג הטבעות שגורמות לנשימה להיעתק

3,600 ש"ח

 

 

 

 

טבעת אירוסין Bonifacia

14K זהב צהוב, שתי זרועות האוחזות יהלום סוליטר מרכזי המלוטש ברמות גבוהות ביותר של ניקיון, ברק וחיתוך. טבעת אירוסין אלגנטית, יוקרתית ושובת נפש

2,600 ש"ח

 

 

 

 

טבעת אירוסין Pisa

משהו בטבעת אירוסין זו קורץ. זו כנראה האלגנטיות הקלאסית שלה, השואבת השראה מבתי מלוכה אירופאיים. אלו כנראה 36 היהלומים, ברמות הגימור הגבוהות ביותר ובשיבוץ כוסות מרשים במיוחד. כנראה שזו טבעת ה-14K זהב לבן. בטוח שכל התשובות נכונות.

4,100 ש"ח

 

 

 

 

טבעת אירוסין Caen

העדינות של טבעת אירוסין זו כמו קופצת החוצה ממנה ומחבקת אותך. אי אפשר להסיר את המבט מ-20 היהלומים ואבני הצד, בשיבוץ כוסות, המלוטשים ברמות ניקיון, ברק וצבע גבוהות ביותר. להתאהב בה.

3,100 ש"ח

 

 

 

טבע×? אירו×?ין VERA

טבעת אירוסין VERA

טבעת אירוסין אלגנטית ושיקית עם 14 יהלומים בגדלים שונים ברמות גימור גבוהות במיוחד של ניקיון, חיתוך וברק. היהלומים הבוהקים הללו משובצים על גבי זהב צהוב או לבן.

3,900 ש"ח

 

 

 

 

טבעת אירוסין KESHET

55 יהלומים יש בטבעת אירוסין זו, יש בה יהלום מרכזי. היהלומים שבה מלוטשים ברמות גימור גבוהות במיוחד ומשובצים שיבוץ כוסות על גבי 14K זהב צהוב. פלא שהיא טבעת אירוסין מושלמת?

3,900 ש"ח

 

 

 

 

טבעת אירוסין Siena

טבעת אירוסין Siena המציגה בגאווה 50 יהלומים אבני צד המלוטשים בשלמות עדינה בשיבוץ פתוח ייחודי שנעשה ביד אמן על גבי זהב . טבעת אירוסין ששמה האמצעי הוא יוקרתיות אלגנטית ומרהיבה.

4,600 ש"ח

 

 

 

 

 

טבעת אירוסין Emily

טבעת אירוסין זו כוללת לא פחות מ-36 יהלומים בשיבוץ פאווה מרהיב ויהלום מרכזי עוצר נשימה. היהלומים כולם מלוטשים ברמות הגבוהות ביותר של נקיון, ברק וחיתוך. הדרך המושלמת להגיד את שעל ליבך.

4,000 ש"ח

 

מחפש אפשרויות נוספות?


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5