אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין עם אבני חן

 

מדוע זה כך לדעתך? למען האמת, אין סיבה אמתית וממשית שזה ככה כי למעשה, העיצובים לצד אבני החן עצמן מרשימים ועוצרי נשימה בדיוק כמו חבריהם היהלומים. במאמר הבא נדבר על מספר סוגי אבני החן הקיימים (כיוון שקיימים כמה עשרות ועשרות סוגים) כך שתוכל לדעת כיצד לשבצן בטבעת האירוסין שאתה עומד לבחור בין אם כאבן יחידה או בין אם כשילוב יחד עם אבני חן נוספות או יהלומים.

 

 

 

סוגי אבני חן לשיבוצי טבעות אירוסין

אבן אילת – אבן חן זו נחשבת לאחת הפופולריות ולא רק בשל העובדה שהיא נחשבת "אבן הדגל" של ישראל ונמצאה בבקעת תמנע (בסמוך לאילת) אלא בשל יופייה המקסים – צבעי ירוק-כחול.
אבן נוספת שיכולה להוות כאפשרות יוצאת מן הכלל בשיבוצה כחלק מטבעת אירוסין היא אפשרות של אבן החן טופז. טופז היא אבנה שקופה יפהפייה אך שמחממים אותה ניתן לקבלה בצבעי צהוב-אדום-וורוד.

אבן החן ברקת – רבים לא יודעים זאת אך למעשה אבן החן "ברקת" נחשבת לאבן חן כל כך יקרה, אפילו יותר מיהלום!. כן, אתה קורא נכון. מדובר על אבן תוצרת מינרל בשם "בריל" והיא צבועה בצבעי ירוק מרהיב.

אבן החן אופאל – אחת מאבני החן הפופולריות והמוכרות ביותר היא אבן "אופאל". לאבן זו שני סוגים – אופאל רגיל ואופאל יקר. גווני אבן זו הינם: תכלת, גווני ירוק, כחול, שחור-חום, צהוב חיוור ואדמדם חיוור.

אבן "עין הנמר" – אין ספק שזו היא אבן מבוקשת בשל צבעה הייחודי – גווני נמר. זו אבן מבריקה מאוד בעלת צבעי חום זהב וצהוב זהב. אבן זו נחשבת ייחודית בשל צורת "עין הנמר". מחירה, אגב, בהתאם לכך.

"לפיס לזולי" – אבן יוקרתית ועתיקת יומין שיכולה להשתלב באופן מושלם בשיבוצים שונים של טבעות אירוסין וזאת בשל העובדה שגווניה הכחולים והעמוקים הופכים את יופייה לנדיר בעיני חובבי אבני חן בכלל וחובבי טבעות בפרט. מדובר על אבן אשר קיימת מהתקופה הפרהיסטורית ואת הפופולריות שלה היא לא איבדה עד ימינו אנו.


כפי שהזכרנו בתחילתו של המאמר, קיימים סוגים רבים מאוד של אבני חן ולכן הזכרנו את האבנים הבולטים ביותר. ניתן לבחור אבן אחת, לשלבה עם כמה סוגים ואפילו לנסות לשלב אבני חן יחד עם יהלומים – כך ניתן להבטיח רכישה של טבעות אירוסין מיוחדת, שיהיה קשה למצוא כמותה בשוק.

אם הינך מתלבט אודות סוג המתכת של טבעת האירוסין (כלומר, זהב בצבע כסף או זהב בצבע צהוב), הינך יכול להקליק על הקישורים הבאים שיועילו לך בהליך הבחירה:
מתכת טבעת כסף
מתכת טבעת זהב

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5