אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין מקוריות

זו לא סתם טבעת אירוסין

בא לכם טבעת אירוסין מקורית? כמה דברים המשפיעים על מקוריות הטבעת.

אם אתם מיוחדים,  ייתכן שבא לכם טבעת אירוסין מיוחדת ומקורית. לא סתם טבעת כמו שיש לכולן, שאם היא תלך לאיבוד יחד עם הטבעות של השכנות, לא יהיה אפשרי להבדיל ביניהן כמעט. אם בא לכם משהו שונה, אתם לא לבד. טבעות אירוסין מעוצבות אפשר למצוא בכל חנות תכשיטים, אך חשוב להגיע כשאתם כבר יודעים איזה סגנון מתאים לכם.

מה שמייחד טבעת אירוסין מטבעת נישואין הוא כמובן היהלום והעיטורים השונים. האמת היא, שאף אחד לא מחייב אתכם לקנות טבעת עם יהלום, ואף אחד לא החליט שהיהלום חייב להיות לבן. אפשר לקנות טבעת עם אבני חן אחרות, וכמו כן, עם יהלום צבעוני, או כמה יהלומים צבעוניים או שחורים, לפי בחירתכם. פה נכנסת גם שאלה של תקציב, כי ככל שהאבן גדולה יותר ויקרה יותר, המחיר של הטבעת יעלה.

 

כמו כן, יש אפשרות לחרוט על הטבעת תמונה, מסר, נקודות, או פסים. רוב טבעות האירוסין הפשוטות, הן חלקות לגמרי ועם אבן אחת גדולה באמצע. אבל, עבור זוג המעוניין בטבעת אירוסין מקורית, אפשר להחליט על תמונה, תאריך, או אפילו מספרים, ולבקש שיחרטו אותם. אפשר גם להוסיף פרח, ריבוע, או כל דבר אחר, מעל לטבעת ובכך להחזיק את האבן בצורה מיוחדת ומקורית יותר.

 

חייבים להחליט? אי אפשר טבעת אירוסין מעוצבת וגם פשוטה בו זמנית?

ברור שאפשר, ואולי אלו הטבעות המקוריות ביותר, שכן הן משלבות את שני העולמות בצורה מושלמת. איך מעצבים טבעת מקורית שכזו? בוחרים טבעת אירוסין פשוטה שמוצאת חן בעיניכם. ואז, מבקשים להוסיף לה אבני חן בצבעים שונים, או אולי להחליף את היהלום המרכזי, או אחד מהאחרים, עם אבני החן שבחרתם. כמו כן, אפשר לשבץ את האבנים בשיבוץ מקורי ומיוחד, במקום צורת השיבוץ הרגילה והפשוטה, תהליך זה נקרא טבעת אירוסין בעיצוב אישי, ככה גם שלאף אחת אחרת לא תהיה את אותה טבעת. 

תמיד אפשר לבקש שיחרטו צורה או משפט על הטבעת החלקה, בחלק הפנימי או החיצוני, לבחירתכם. אבל לפני שאתם מחליטים החלטה שאי אפשר לחזור בה, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע המכיר בתחום עיצוב טבעות. כמו כן, לפני כל שלב, כדאי לענוד את הטבעת במשך כמה דקות, כי לא תמיד הטבעת תיראה אותו דבר בחנות ועל האצבע.

 

אם אתם מעוניינם בטבעת אירוסין מקורית, כדאי קודם כל להכיר עולם הטבעות ולבדוק איזו אופציות קיימות.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5