אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין מעוצבות או טבעות קלאסיות, במה לבחור?

סביר מאד להניח שאם הייתם מציעים נישואין לפני כשלושים או עשרים שנה, היה לכם לבטח בהרבה יותר קל. המגוון העצום המוצע לכם כיום בחנויות תכשיטים בכל הקשור לטבעות אירוסין, מאריך לכם ללא כל ספק את תהליך חיפוש הטבעת. אז נכון, ישנם מאות דגמים של טבעות, אך תוכלו גם אתם למצוא טבעת אירוסין אחת בלבד עם תחימה ברורה כבר בשלב הראשוני: האם אתם מתמקדים בטבעות אירוסין קלאסיות ועל זמניות או שאתם מחפשים טבעות אירוסין מעוצבות?

 

לכל אישה יש את טבעת האירוסין שלה

השאלה הגדולה המעסיקה את הגברים היא האם לדבוק מראש בסגנון קלאסי, אלגנטי ונייטרלי יותר, או ללכת דווקא על הטרנדים החמים והעדכניים עם טבעות אירוסין מעוצבות. לכל אישה מתאימה טבעת אירוסין אחרת, כך שלא ניתן לקבוע מראש אילו טבעות עדיפות יותר. אין טבעת נכונה או לא נכונה, אלא יש טבעת שהיא מתאימה. המטרה שלכם, הגברים, בתור בני הזוג, היא להכיר את האחת שלכם יותר מכל אחד אחר ולהבין איזו טבעת יכולה להתאים לה. כל עוד בת הזוג שלכם אוהבת תכשיטים מעוצבים, היא עוקבת אחרי טרנדים ומשקיעה רבות בלוק שלה, סביר כי היא מחבבת את הטבעות המעוצבות יותר.

 

מנגד, ישנן הנשים שעבורן תכשיטים הם בגדר המלצה ועונדים אותם רק באירועים מיוחדים. מראש, נשים שכאלו יעדיפו קו כמה שיותר נייטרלי והרבה פחות מעוצב. טבעות אירוסין מעוצבות הן טבעות בעלות נוכחות גבוהה יותר, בעוד הטבעות הקלאסיות הן טבעות פשוטות למדי שמשובץ בראשן יהלום – טבעות אלו נקראות טבעות סולייטר. בדיקות מקדימות בתיבת התכשיטים של האחת שלכם יוכלו לספר לכם קצת יותר על הטעם בתכשיטים.

 

בכל טבעת נוכח אלמנט עיצובי כזה או אחר

כן חשוב להבין כי בחירה בטבעת הקלאסית לא אומרת כי הטבעת אינה מעוצבת כלל. נסו לדמיין לעצמכם חולצת טי פשוטה אל מול חולצת טי עם הדפס: מובן כי לכל חולצה יש גזרה מחמיאה שמאפיינת אותה, צבע מעניין וגימורים ייחודיים. יחד עם זאת, החולצה עם ההדפס קצת יותר מעוצבת ומיוחדת הודות להדפס שלה. בדיוק כך עם טבעות האירוסין: בכל טבעת נוכח אלמנט עיצובי כזה או אחר, כאשר מה שמבדיל בין הטבעות הוא מידת העיצוב. טבעות אירוסין מעוצבות הן טבעות שעוצבו בקפידה והושקעה מחשבה רבה בהן בכל הקשור לעובי הטבעת, מיקום היהלומים והחיתוך שלהם. טבעת קלאסית מנגד תזמן נראות מעט יותר עדינה וכזו שהינה נייטרלית יותר בעיצובה.

 

תן ליהלום לדבר בשמך: טבעות היהלומים

בסופו של דבר, השחקן החזק ביותר בטבעת הוא היהלום. אם כן, למה שלא תתנו לו לדבר? טבעות אירוסין מעוצבות וטבעות קלאסיות יותר הן טבעות שעליהן משובצים יהלומים. הדרך שלכם לעצב טבעת קלאסית היא באמצעות יהלום בחיתוך ייחודי – החל מחיתוך בצורת לב, חיתוך עגול או חיתוך מרובע. חיתוך היהלום בעצמו מעניק טון עיצובי לטבעת, כך שתוכלו לבחור בטבעת הפשוטה ביותר ולהפוך אותה למיוחדת הרבה יותר רק באמצעות היהלום. הקשיבו ללבכם וללבה של האחת שלכם: זו הדרך הבטוחה ביותר לבחור את טבעת האירוסין המושלמת!

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5