בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין לאישה וטבעות אירוסין לגבר

טבעת האירוסין עברה תהפוכות רבות במהלך מאות שנים, לא רק מבחינה עיצובית אלא גם במשמעות שלה, בזמנים קדומים יותר טבעת האירוסין הייתה תכשיט יקר שמועבר בין 2 משפחות אצולה שעל מנת לשמר את מעמדן הגבוה היו מיעדים את ילדיהם הקטנים להינשא, כך שלילדים לא הייתה את זכות הבחירה באהבה.

עם השנים הפורמט הנ"ל השתנה ונהוג היה לבקש את ידה של הבת מההורים אם הם היו נותנים את בירכתם הגבר היה מורשה להציע לה נישואין ולהעניק לה טבעת אירוסין. היום אנחנו יכולים לעשות את הבחירות שלנו לבד בכל התוחמים וגם באהבה, לא צריך לקבל את אישור ההורים (למרות שזה תמיד טוב שההורים אוהבים את בן/בת הזוג). והשינוי הגדול ביותר הוא שהאישה כבר לא מחכה שהגבר יציע לה נישואין, היא יכולה לקחת את המושכות לידיים שלה ולהציע לו, או לחילופין, זוגות המגיעים להסכמה שהם רוצים לעבור לשלב הבא ולהתחתן.

ואז כמובן הזוג מתחיל לחפש גן אירועים אשר מציע חתונה בטבע ואז מתחילות כל ההכנות, סידורים, הזמנות וכל מה שנדרש בכדאי להרים הפקת חתונה.

השינויים הנ"ל גרמו לחנויות התכשיטים המתמחות בטבעות אירוסין לעצב טבעות אירוסין לאישה וגם לגבר, גם בגלל השנויים שציינו, אך גם בגלל ההתפתחויות של תרבותיות כגון נישואין חד מיניים. ניתן למצוא גם שילובים של טבעות אירוסין תואמות המתאימות בעיצוב לאישה (עיצוב יותר עשיר) ולגבר (עיצוב יותר נקי).

בזמן האחרון אפשר לראות יותר ויותר גברים המגיעים עם בת הזוג ומחפשים לרכוש יחד טבעות אירוסין, להלן כמה מהעיצובים המשלימים זה את זה ממש כמו בזוגיות:

טבעת סוליטר לאישה וטבעת חלקה לגבר- טבעת אירוסין סוליטר היא טבעת בעיצוב נקי עם יהלום יחיד שמקרין את יופיו על כל הטבעת, בטבעת כזו בעיצוב נקי עיקר תשומת הלב היא על היהלום. האופציה לטבעת לגבר היא טבעת חלקה התואמת את צבע הזהב שהאישה בחרה.

טבעת בשיבוץ אבנים צדדיות לגבר ולאישה- השילוב של יהלום ושיבוץ של אבנים קטנות צדדיות מעניק לטבעת מראה עשיר ויוקרתי במיוחד, לבן זוגה ניתן להתאים טבעת בצבע זהב תואם עם שיבוץ אבנים שחורות לרוחב הטבעת.

מבחר העיצובים הקיימים היום הן לגבר והן לאישה הם עשירים ומגוונים וכל טבעת מקבלת מראה ייחודי ושונה.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5