אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין יוקרתיות כיצד ניתן להוריד במחיר

כאשר מחפשים אחר טבעת אירוסין לבת הזוג נתקלים בלא מעט מחירים שנדמה כי מדברים רק אל בני העשירון העליון. ברור מאליו כי טבעת זו אמורה להיות יוקרתית אך אין הדבר אומר שיש לשבור  את כל תכניות החיסכון או לוותר על משכורת שלמה על מנת שתהיה זו טבעת איכותית. אז האם ניתן למצוא טבעות אירוסין במחיר שווה לכל כיס? בהחלט שכן!  להלן כל המידע.

איכות החומרים של טבעות אירוסין

כולנו יודעים כי זהב טהור מוגדר כ- 24 קראט. סוג זה של זהב וגם הדרגה הנמוכה מכך, 22 קראט, נחשב לאיכותי ביותר ולכן גם מגיע למחירים אסטרונומיים (אלפי שקלים ומעלה). קראט נמוך יותר, מחירו נמוך בהתאם (ברוב המקרים) ואם תרכשו את הטבעת מיצרן איכותי איכותה לא תיפגם בכלל. מאחר וטבעות ה- 18, 16 וה- 14 קראט מורכבות מזהב שהותך עם מתכות טהורות אחרות, הרי שגם אלו, שנחשבות לפחות איכותיות מהזהב הטהור אינן מחלידות לעולם, המראה של כל טבעת אירוסין שכזאת יישאר נקי ויוקרתי לאורך שנים וזה עוד לפני שהזכרנו את סוגי זהב הרבים הניתנים לבחירתכם (זהב אדום, לבן וכו'). דעו לכם כי גם בעולם היהלומים ניתן להוזיל משמעותית את המחיר וזאת כאשר בוחרים טבעות אירוסין עם יהלום בדרגת בהירות וחיתוך שאינם מהמושלמים. עין בלתי מזוינת גם כך אינה יכולה להבחין בהבדל.

טבעת אירוסין רכישה ישירה ללא פערי תיווך

מחירי הזהב והיהלומים נגזרים מכוחות השוק העולמי והמקומי. קשה מאוד למצוא רשתות תכשיטים שמוכרות תכשיטים יוקרתיים בזול, כי עלות חומרי הגלם גבוהה מראש וכך גם עבודתו של הצורף. ככל שהתכשיט מורכב יותר ומעוצב באופן ייחודי, כך גם הטבעת תהיה יקרה בהתאם. מה בכל זאת ניתן לעשות? ובכן, על מנת בכל זאת לחסוך בעלויות ולהצליח לרכוש טבעות אירוסין (וכל תכשיט שהוא) במחיר שפוי, יש להתקשר עם חברה שמייצרת ומשווקת את התכשיטים בעצמה וע"י כך להימנע מפערי התיווך שמורגשים בענף. בסופו של דבר בחירה בחברה שכזו עשויה לגרום לכם להוציא 50% פחות על הטבעת ובנוסף, לזכות בעיצובים מרשימים ומקוריים. זה כל הכיף בהתהדרות בטבעות שכאלו ואין שום צורך לקרוע את הכיס. מומלץ בהחלט!

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5