אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין בעלות עיצוב סימבולי

רגע הצעת נישואין נחרט בזיכרוננו לשנים ארוכות, המעמד המרגש שבו הגבר כורע ברך ואומר את המשפט "האם תינשאי לי ?" מעורר בנו סערת רגשות של שמחה, הערכה, התרגשות, אהבה ועוד רגשות שלא ניתן לבטא במילים. מעצבי התכשיטים רצו לתת לטבעות האירוסין משמעות דרך העיצוב על מנת להעניק לאותו רגע מרגש עוד פן סימבולי.

להלן כמה עיצובים של טבעות אירוסין שמעניקות משמעות מיוחדת לטבעת:

 

טבעות אירוסין שלושת היהלומים

מדובר על טבעת אשר עליה משובצים 3 יהלומים, היהלומים יכולים להיות בעלי גודל אחיד, או יהלום מרכזי ושני יהלומים קטנים יותר אשר מסודרים בשורה כאשר המרכזי כמובן עומד במרכז הטבעת. לטבעת זו יש כמה משמעויות: תקופות שונות בזוגיות- עבר הווה ועתיד, כשאר היהלום המרכזי מסמל את ההווה. משמעות נוספת היא המשפחות כל יהלום מייצג משפחה- משפחת החתן, משפחת הכלה והיהלום המרכזי את התא המשפחתי החדש של הזוג הטרי.

 

טבעת אירוסין זרועות מקבילות

העיצוב הוא של טבעת שעיצוב בסיס הטבעת בעל 2 זרועות מקבילות  שמסמלת את בני הזוג כישות נפרדת כאשר החיבור בניהם נוצר באמצעות יהלום המרכזי היפה וחזק שמייצג את האהבה והזוגיות שלהם חזקה, נדירה ויפה.

 

טבעת אירוסין 7 היהלומים

מדובר על בטבעת עם יהלום מרכזי בעל נוכחות ושישה יהלומים קטנים המשובצים לאורך הטבעת בשורה כאשר מכל צד של היהלום נמצאים 3 יהלומים קטנים או שיבוץ היוצר מראה של פרח. לספרה 7 יש משמעויות שונות ומגוונות בדת היהודית: הבריאה נעשתה ב 6 ימים והיום השביעי הוא יום מנוחה, 7 הברכות לאחר הנישואין, על פי הדת 7 ימים ראשונים לאחר הנישואין נקראים 7 ימי המשתה ספירת העומר נמשכת 7 שבועות, 7 קנים למנורה, 7 ימים הקיפו 7 כוהנים עם 7 שופרות את חומות יריחו, סוכות ופסח נמשכים 7 ימים והרשימה עוד ארוכה. על פי הקבלה לכל חומר יש 6 צדדים למעלה, למטה, קדימה, אחורה, ימין, שמאל ואילו הספרה 7 מייצגת את הרוחניות והנשמה.

 

אלה הם 3 מעיצובים הכי מוכרים וכמובן שיש עוד מגוון עיצובים בעלי משמעויות שונות ואתם רק צריכים לבחור את הטבעת שאתם הכי מתחברים אליה, כמו אהבה ממבט ראשון. טבעות אירוסין שלושת היהלומים


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5